Kryolan Dermacolor Camouflage Systemfixační pudr velké balení

Kryolan Dermacolor Camouflage System fixační pudr velké balení
Kryolan Dermacolor Camouflage System fixační pudr velké balení
Doprava zdarma
odstín P 11 60 g
799

Kód: KRY0903 | Více než 5 ks skladem
1
U Vás kurýrem PPL
čtvrtek 2. 4. 2020

Popis produktu Kryolan Dermacolor Camouflage System

Produkt na fixaci líčení Kryolan Dermacolor Camouflage System je nepostradatelným pomocníkem, který zajistí, že váš make-up bude stále perfektní i po několika hodinách.

Vlastnosti:

  • dlouhodobá fixace make-upu
  • zajišťuje bezchybný vzhled
  • zamezuje rozmazávání a blednutí líčidel
  • překrývá nedokonalosti pleti a sjednocuje její odstín

Jak používat:
Nanášejte pudr na tvář štětcem nebo houbičkou pro matný vzhled pleti a dlouhodobou fixaci.

O značce Kryolan

Německá společnost Kryolan se věnuje výrobě make-upů určených pro použití ve filmovém, divadelním i televizním průmyslu. Během své dosavadní existence vytvořila a zdokonalila několik set barevných odstínů. Její bohatá nabídka zahrnuje více než 16 000 produktů, které se prodávají v cca 80 zemích.

Líčidla Kryolan jsou spolehlivá, bezpečná a plně kompatibilní s pletí. Snadno se aplikují a dlouho vydrží. Většina z nich je vhodná pro každodenní nošení. Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž špičkové příslušenství – kosmetické štětečky, pinzety a jiné. Kryolan klade velký důraz na výzkum, proto neustále hledá nové účinné ingredience. Díky tomu vznikla například inovativní řada Dermacolor, která si získala uznání předních klinických dermatologů. Značka Kryolan jistě zaujme všechny jedince, kteří touží po vzhledu hollywoodských celebrit, chtějí podtrhnout a zvýraznit svou osobitost, jsou nároční a nespokojí se s málem.

Recenze Kryolan Dermacolor Camouflage System