Kripa Precious Accentoční stíny pro dlouhotrvající efekt

1×
Kripa Precious Accent oční stíny pro dlouhotrvající efekt
Kripa Precious Accent oční stíny pro dlouhotrvající efekt
odstín 01 Golden Vanilla

Kód: KRP3646 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Zadejte v košíku kód 10notino a máte slevu 10 % na vše! Akce se nevztahuje na produkty v akci a ve výprodeji.

Popis produktu Kripa Precious Accent

Popis:
Exkluzivní oční stíny Kripa Precious Accent dodají vašim očím velmi přitažlivý vzhled. Stíny se vyznačují vysokou pigmentací a skvělou přilnavostí k víčku. Jsou dobře roztíratelné a mají velmi dobrou výdrž po celý den. Oční stíny Kripa Precious Accent obsahují složky rostlinného původu. Jejich hedvábnou texturu si oblíbíte! Dodejte svému líčení styl s pestrými očními stíny Kripa Precious Accent! Dermatologicky testováno. Bez obsahu parabenů, vazelíny, silikonů, phenoxyethanolu, nanomateriálů a parfemace. Produkt není testován na zvířatech.

Účinky:

  • vysoká pigmentace
  • perfektní přilnavost
  • snadné roztírání
  • výdrž po celý den

Jak aplikovat:
Oční stíny naneste pomocí aplikátoru na víčko a vystínujte do požadované podoby.

O značce Kripa

p>KRIPA. VÍC NEŽ JEN MAKE-UP. SKUTEČNÁ KOSMETICKÁ REVOLUCE.
KRIPA Venezia je nová italská značka dekorativní a současně pěstící kosmetiky, která vstoupila na trh. KRIPA revoluční italská dekorativní kosmetická řada, která změní dosavadní vnímání kdy make-up a líčení je bráno pouze jako zkrášlující nástroj nebo jako nutnost zamaskovat nedostatky na pleti. Produkty KRIPA mají neobyčejné regenerační a obnovující vlastnosti. Jsou mimořádně hydratační s antioxidačním účinkem. Proto se aplikace líčidel KRIPA stává opravdu skutečnou péčí o pleť. Anti-aging efekt je viditelný již po prvním použití. KRIPA není pouhý přípravek pro krásu, ale je to výsledek revolučního projektu.
KRIPA. PŘÍRODA PŘEDEVŠÍM.
Výrobky KRIPA jsou vyráběny z nejčistších surovin rostlinného původu, které nejlépe působí a jejichž obsah ve výrobku je až 99%. Výrobky neobsahují konzervanty, nahrazeny jsou alternativními složkami, které zajišťují mikrobiologickou čistotu a maximální snášenlivost i u té nejcitlivější pleti. 0% SILIKONŮ, 0% PARABENŮ, 0% NANOMATERIÁLŮ, 0% VAZELÍNY, 0% FENOXYETHANOLU, 0% PARFEMACE, 0% SLOŽEK ŽIVOČIŠNÉHO PŮVODU. U všech výrobků jsou prováděny testy na obsah hlavních těžkých kovů, které způsobují alergické reakce. KRIPA dodržuje svůj etický kodex a vylučuje jakoukoliv formu testování na zvířatech, jak u konečného výrobku, tak u složek, které ho tvoří. Dermatologicky a oftalmologicky testováno.

Recenze Kripa Precious Accent1