Kringle Candle Cozy Cabin

vonná svíčka 411 g I.

Kringle Candle Cozy Cabin vonná svíčka 411 g I.
Kringle Candle Cozy Cabin vonná svíčka 411 g I.
411 g
515

Kód: KCC00609 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Kringle Candle Cozy Cabin
411 g | 515

Popis parfému Kringle Candle Cozy Cabin

Vonná svíčka Kringle Candle Cozy Cabin provoní váš domov nádhernou vůní a vytvoří tak útulnou atmosféru, díky níž se budete vždy cítit skvěle.

Vlastnosti:

  • dřevitá vůně
  • sladké aroma
  • hřejivá vůně
  • vánoční aroma

Jak používat:
Svíčku pokládejte na dostatečně tepelně odolný povrch. Nenechávejte hořet déle než 4 hodiny. Nikdy nedovolte, aby svíčka dohořela až do úplného konce. Hořící svíčku nenechávejte nikdy bez dozoru a v blízkosti lehko vznětlivých předmětů. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Postupujte dle přiloženého návodu.

Složení

Hlava
cedrové dřevo, hnědý cukr
Srdce
skořice
Základ
javor, vanilka
Charakter bytové vůně
dřevitá, sladká

O značce Kringle Candle

Provoňte svůj domov vonnými svíčkami Kringle Candle! Majitel firmy Kringle Candle, Michael James Kittredge, je původním majitelem a zakladatelem známé značky Yankee Candle. Tuto firmu založil roku 1969 a v roce 1998 prodal 90% podílu této prosperující firmy. Po několika letech se ovšem společně se synem Mickem stali zakladateli nové značky svíček a vosků s názvem Kringle Candle.
Vosky a svíčky Kringle Candle vynikají intenzivní, ale zároveň příjemnou a vzdušnou vůní. Za povšimnutí stojí také zajímavý design výrobků Kringle Candle, které jsou opravdovým ztělesněním jemnosti a elegance s důrazem na kvalitu.
Sortiment excelentní značky Kringle Candle zahrnuje vonné interiérové svíčky, čajové svíčky, vosky do aromalamp a další skvělé výrobky, které vás okouzlí a navodí vám v místnosti opravdu jedinečnou atmosféru.

Recenze Kringle Candle Cozy Cabin

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!