Koto Parfums

   Koto Parfums je jedním z mála parfumářských domů, které se specializují výhradně na dětské vůně. Tato francouzská společnost byla založena už v roce 2001, avšak zpočátku se věnovala pouze poradenství. Teprve po cca čtyřech letech své existence začala i s navrhováním, výrobou a distribucí. Velkého úspěchu dosáhla především její kolekce Hello Kitty – něžná, jemná a zcela ideální pro všechny mladé dámy.

   Samostatnou zmínku si zaslouží také unisex série inspirovaná úspěšnou filmovou sérií Arthur a Minimojové („L`Eau de Arthur“ a „L`Elixir de Selenia“) a dívčí řada Kimmi Fragrance, kterou jistě ocení všechny nadšené příznivkyně populárních japonských panenek Kimmidoll a Kimmi Junior Doll.

   Parfémy Koto Parfums jsou plné fantazie a dobrodružství. Prostřednictvím svých tónů vyprávějí úžasné příběhy, odehrávající se v propracovaných imaginárních světech. Za pozornost stojí i jejich roztomilé obaly v podobě výše zmíněných panenek, baněk na magické elixíry apod.

   Koto Parfums vzhledem ke svému zaměření klade enormní důraz na bezpečnost. Její produkty obsahují jen ty nejvybranější ingredience a procházejí přísným dermatologickým testováním. 

   Dodejme, že Koto Parfums na vývoji svých mimořádně kreativních vůní spolupracuje se skutečnými mistry svého oboru - Corinne Cachen, Alexandrou Monet či Delphine Jelk. Opakovaně se jí podařilo získat cenu CosmétiqueMag Oscar.

   Značka Koto Parfums jistě zaujme všechny jedince, kteří mají děti a chtějí pro ně jen to nejlepší, shánějí špičkovou kvalitu za rozumnou cenu, často vybírají očima.

   celý text skrýt text

   Máte vybráno

   Otevřít filtr Sbalit filtr

   parfums.cz mění jméno na notinoNew me

   Menu

   volejte 530 514 014