Koto Parfums

Koto Parfums je jedním z mála parfumářských domů, které se specializují výhradně na dětské vůně. Tato francouzská společnost byla založena už v roce 2001, avšak zpočátku se věnovala pouze poradenství. Teprve po cca čtyřech letech své existence začala i s navrhováním, výrobou a distribucí. Velkého úspěchu dosáhla především její kolekce Hello Kitty – něžná, jemná a zcela ideální pro všechny mladé dámy.

Samostatnou zmínku si zaslouží také unisex série inspirovaná úspěšnou filmovou sérií Arthur a Minimojové („L`Eau de Arthur“ a „L`Elixir de Selenia“) a dívčí řada Kimmi Fragrance, kterou jistě ocení všechny nadšené příznivkyně populárních japonských panenek Kimmidoll a Kimmi Junior Doll.

Parfémy Koto Parfums jsou plné fantazie a dobrodružství. Prostřednictvím svých tónů vyprávějí úžasné příběhy, odehrávající se v propracovaných imaginárních světech. Za pozornost stojí i jejich roztomilé obaly v podobě výše zmíněných panenek, baněk na magické elixíry apod.

Koto Parfums vzhledem ke svému zaměření klade enormní důraz na bezpečnost. Její produkty obsahují jen ty nejvybranější ingredience a procházejí přísným dermatologickým testováním. 

Dodejme, že Koto Parfums na vývoji svých mimořádně kreativních vůní spolupracuje se skutečnými mistry svého oboru - Corinne Cachen, Alexandrou Monet či Delphine Jelk. Opakovaně se jí podařilo získat cenu CosmétiqueMag Oscar.

Značka Koto Parfums jistě zaujme všechny jedince, kteří mají děti a chtějí pro ně jen to nejlepší, shánějí špičkovou kvalitu za rozumnou cenu, často vybírají očima.

celý text skrýt text

V tuto chvíli bohužel nemáme dostupné žádné produkty značky Koto Parfums.

Menu