Štětec na masku

Štětec na masku
Filtr
Cenové rozpětí

Dárky a akce
Hodnocení
  •   4

Proč si pořídit štětec na nanášení masky

Zpříjemněte si aplikaci pleťové masky! Těžko byste ve svém okolí hledali ženu, která by si alespoň čas od času ráda nedopřála krémovou či jílovou masku. Pokud ale jde o způsob její aplikace, často vede nanášení „rukama“. A to je velká škoda, protože mít štětec na pleťovou masku má hned několik výhod.

  • Tou první je snadnější příprava. Pokud si vyberete oboustranný štětec na masku, jeden z konců bývá silikonový. Ten je sice určen primárně na aplikaci na tvář, ale pokud je nutné masku předem ještě promíchat (například jílové masky se míchají s vodou), pak silikonovou částí zvládnete i tento krok.
  • Dále je to přesnost při aplikaci. Štětcem snadno nabere ideální množství a naneste ji pouze tam, kde ji chcete mít a nikdy tam, kam už nepatří (např. kolem kontur očí a těsně u linie vlasů). Štětec na pleťovou masku může mít různé velikosti. Větší jsou ideální na rychlejší nanesení a větší plochy, s menšími zase zvládnete opravdu precizní aplikaci do všech záhybů tváře.
  • Na rozdíl od prstů, štětec vám pomůže rozetřít masku rovnoměrně, a to v tenké, ale klidně i silnější vrstvě. Pokud má štětec na masku i silikonovou část, pak právě s ní provedete aplikaci nejprve „nahrubo“ a stranou se štětinami pak vše důkladně rozetřete.
  • Pohodlí je další velký plusový bod pro štětec na masku. Už nikdy upatlané ruce! Ale příjemná, profesionálně vypadající aplikace – na tvář, krk i dekolt.
  • Další argument, proč si štětec na nanášení masky pořídit, je hygiena. Opět jsme u těch upatlaných rukou. Nikdy nemůžete mít 100% jistotou, že jsou vaše prsty a nehty opravdu hygienicky čisté. S umytým štětcem nemusíte mít obavy.

Vybrat ten správný štěteček na masky není žádná velká věda a prakticky nemůžete udělat chybu. Jediné, na co musíte dbát, je důkladné proplachování štětce po aplikaci a jeho následné proschnutí před tím, než ho uložíte do skříňky. Pokud byste ráda pleťové masky používala častěji, ale zatím se vám to nedaří, pak vyzkoušejte štětec na masku! Celý proces vám velmi zpříjemní a na svůj rituál s maskou se budete mnohem více těšit.

celý text skrýt text