KORIKATools Pink masážní váleček na obličej a krk

1×
KORIKA Tools masážní váleček na obličej a krk
KORIKA Tools masážní váleček na obličej a krk
Nové
Akce
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
690

Ušetříte 13%
595
IV. Quartz Roller Pink
Kód: KKR01447 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis KORIKA Tools Pink
Vlastnosti

Věnujte své pleti každý den jen pár minut navíc a těšte se již brzy na viditelně krásnější, oživenou tvář. Masážní váleček na obličej Quartz Pink KORIKA Tools face roller příjemně chladí, jemně masíruje, a současně zmírňuje napětí v pleti, eliminuje otoky pod očima a snadno s ním podpoříte proudění lymfy. Svůj nový zkrášlující rituál si okamžitě oblíbíte. A výsledky? Ty si přímo zamilujete.

Vlastnosti:

  • pravidelným používáním přispívá k řadě efektů:
  • zlepšuje cirkulaci krve v pleti a její elasticitu
  • podporuje proudění lymfy
  • odstraňuje napětí v pleti
  • pomáhá uvolňovat svaly obličeje
  • zmírňuje váčky a kruhy pod očima
  • zlepšuje vstřebávání pleťových krémů, sér, olejů

Jak používat:
Jemnými tahy přejíždějte válečky po pleti. Měly by směřovat vždy od středu tváře směrem ven. Větší váleček využijete k masáži větších ploch, menší je vhodný na oblast okolo očí a úst. Benefity masáže s touto pomůckou se dostavují při pravidelném používání.

Notino tip:
Podpořte chladivé účinky válečku tím, že jej necháte před použitím v lednici. Během masáže masážní váleček opět zchladíte ponořením do vody s ledem.

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Účinek
zklidnění, rozjasnění, regenerace, proti tmavým kruhům, zpevnění

O značce KORIKA

Korejská značka KORIKA v sobě spojuje nejvyspělejší asijské technologie s efektivními aktivními látkami, a je tak specialistou v této oblasti kosmetické péče. Pomáhá ženám zpříjemnit každodenní rituál krásy a její doménou jsou zejména vysoce kvalitní plátýnkové masky.

Plátýnkové masky KORIKA obsahují velké množství účinných látek, které se liší podle druhu každé z nich. V maskách KORIKA tak můžete nalézt například protein z hedvábí, červený ženšen, extrakt z lékořicového kořene, levanduli, liči, aloe vera nebo vodu z ledovce či bambucké máslo.

Tři řady plátýnkových masek od značky KORIKA jsou zaměřeny na různé typy pleti. Korean Heritage je prémiová kolekce, kterou ocení zejména ženy, které chtějí vyzkoušet vzácné ingredience, revitalizovat a rozjasnit svou pleť. Řada NaturBeauty zahrnuje různé druhy masek, jejichž hlavním benefitem jsou přírodní extrakty a voda z ledovce. Masky z kolekce SciBeauty odráží současné trendy v asijské kosmetice a nabízí masky nejen na obličej, ale i na ruce, nohy a rty a zajišťují tak kompletní péči.

Recenze KORIKA Tools Pink1