Kokosové parfémy

Ať už se toužíte zahalit do jemné kokosové mlhy, nebo na své kůži cítit intenzivní tropický ráj, kokosová vůně vám umožní vrátit se ve vzpomínkách na letní dovolenou, a to kterýkoli den v roce. Exotická vůně kokosu s sebou přináší dobrou náladu a pocit uvolnění. Jemné a podmanivě sladké tóny si také velmi rychle získají pozornost vašeho okolí.

 

Charakter vůně kokosu:

Jiskřivá a sladká vůně s vanilkovými podtóny tvořící velmi unikátní a exotický dojem.

Jak se získává kokosová vůně:

Kokosový ořech je plodem palmy kokosovníku ořechoplodého. Tyto stromy rostou převážně v Asii, Střední a Jižní Americe, Africe a Tichomoří. Louhováním dužiny kokosu a postupným odpařováním se získávají jemné vonné esence, které mají úspěch v parfemářství i v aromaterapii. V parfemářství se však uplatňují i kokosová aromata vyráběná synteticky. Některé přírodní vonné esence mohou totiž při zpracování ztratit svou vlastní vůni a syntetická aromata tak zaručí, že váš oblíbený parfém bude krásně vonět po velmi dlouhou dobu.

Kokosová vůně tvoří skvělou kombinaci s jasmínem, ovocnými tóny nebo tuberózou. Najděte si to nejlepší spojení a vyberte si parfém s vůní kokosu i vy!

celý text skrýt text