Klorane Chinin

kúra proti padání vlasů

Klorane Chinin kúra proti padání vlasů
Klorane Chinin kúra proti padání vlasů
Klorane Chinin kúra proti padání vlasů
125 ml
845

Kód: KLO0983 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky Klorane Chinin

Popis:
Posilující vlasové tonikum Klorane Quinine ve formě spreje, přispívá k výživě a zpevnění vlasů. Kombinace rostlinných výtažků působí přímo na vlasový kořínek, kterému dodává látky potřebné k růstu. Chinin spolu s kofeinem zvýší prokrvení v oblasti vlasového folikulu a výsledkem jsou zdravější a silnější. Důvodem vypadávání a slábnutí vlasů může mít řadu příčin (stres, zvýšená zátěž, diety, operace,..). Tento typ vypadávání nazýváme reaktivní a právě pro tyto obtíže je posilující kúra ve spreji ideálním řešením.

Účinky:

  • posílení vlasových kořínků
  • výživa
  • podpora růstu
  • zpomalení vypadávání

Složení:

  • výtažek z kůry chinovníku
  • kofein
  • B5

Typ vlasů:
Nadměrně vypadávající, oslabené.

Jak aplikovat:
2 - 3 x týdně po dobu minimálně 6 týdnů. Rovnoměrně naneste sprej do suché vlasové pokožky, jemně vmasírujte, neoplachujte. Ideální aplikace je na noc.
1 sprej = 12týdenní kúra.

Vlastnosti

Typ vlasů
řídnoucí vlasy a vypadávaní vlasů
Účinek
Stimulace růstu vlasů

O značce Klorane

Francouzská dermokosmetika Klorane byla založená v roce 1966 lékárníkem Pierrem Fabre, zajímajícím se o účinnost rostlin. Prvním produktem řady byl heřmánkový šampon, který je po několika inovacích stále součástí značky.

O rok později značka uvedla přípravky pro nejmenší – Klorane Bébé. Dermokosmetika Klorane také nabízí produkty péče o vlasy a vlasovou pokožku i péči o pokožku dospělých.

Značka Klorane klade velký důraz na ekologický přístup, trvale udržitelný rozvoj, snižování spotřeb energie a ochranu přírody a velmi přísný kodex garantuje kvalitu rostlinných extraktů. Klorane také nevyužívá žádné ohrožené rostlinné druhy a naopak díky aktivitám institutu Klorane Portugalsko úspěšně vysadilo ohrožený druh, rostlinu Normania triphylla, ve spolupráci s Botanickou zahradou města Funchal a Národním botanickým ústavem města Brest.

Dáváte-li přednost rostlinné péči, která je efektivní a zároveň přírodu respektující, je značka Klorane právě pro vás.

Menu