KloraneOves suchý šampon pro všechny typy vlasů

3×
Klorane Oves suchý šampon pro všechny typy vlasů
Klorane Oves suchý šampon pro všechny typy vlasů
150 ml
278

Kód: KLO02661 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Klorane Oves
Vlastnosti

I ve spěchu můžete zachránit svůj účes. Za pouhé 2 minuty zvládne vlasům dodat svěží vzhled, objem i tvar suchý šampon pro všechny typy vlasů Klorane. I bez mytí dodá pocit čistoty absorbováním nadbytečného kožního mazu. Nezanechává žádné nevzhledné stopy a disponuje výjimečnou zjemňující schopností. Suchý šampon Klorane se zkrátka stene vaší nezbytností při záchraně účesu na poslední chvíli.

Vlastnosti:

  • zanechává ve vlasech pocit čistoty a svěžesti
  • absorbuje nadbytečný kožní maz
  • dodá vlasům objem i tvar
  • nezanechává ve vlasech žádné stopy
  • zjemňuje vlasová vlákna

Složení:

  • oves – obsahuje vysoký podíl glycidů, tuků a vitaminů, má výjimečné zjemňující schopnosti

Jak aplikovat:
Nádobu nejprve dobře protřepejte. Šampon nastříkejte ke kořínkům vlasů ze vzdálenosti asi 20–30 cm od hlavy, promněte prsty a poté rozčešte hřebenem.

Vlastnosti

Typ vlasů
všechny typy vlasů
Účinek
regulace nadbytečného mazu
Typ pokožky hlavy
mastná pokožka hlavy

O značce Klorane

Francouzská dermokosmetika Klorane byla založená v roce 1966 lékárníkem Pierrem Fabre, zajímajícím se o účinnost rostlin. Prvním produktem řady byl heřmánkový šampon, který je po několika inovacích stále součástí značky.

O rok později značka uvedla přípravky pro nejmenší – Klorane Bébé. Dermokosmetika Klorane také nabízí produkty péče o vlasy a vlasovou pokožku i péči o pokožku dospělých.

Značka Klorane klade velký důraz na ekologický přístup, trvale udržitelný rozvoj, snižování spotřeb energie a ochranu přírody a velmi přísný kodex garantuje kvalitu rostlinných extraktů. Klorane také nevyužívá žádné ohrožené rostlinné druhy a naopak díky aktivitám institutu Klorane Portugalsko úspěšně vysadilo ohrožený druh, rostlinu Normania triphylla, ve spolupráci s Botanickou zahradou města Funchal a Národním botanickým ústavem města Brest.

Dáváte-li přednost rostlinné péči, která je efektivní a zároveň přírodu respektující, je značka Klorane právě pro vás.

Recenze Klorane Oves3