Klorane Oat Milk

suchý šampon pro všechny typy vlasů

2×
Klorane Oat Milk suchý šampon pro všechny typy vlasů
Klorane Oat Milk suchý šampon pro všechny typy vlasů
150 ml
270

Kód: KLO2281 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra pondělí 17. 6. 2019
Osobní odběr
Již dnes
Klorane Oat Milk
150 ml | 270

Popis produktu Klorane Oat Milk

Popis:
Klorane Avoine suchý šampon s obsahem výtažku z ovsa je vhodný pro normální vlasy. Díky cyklodextrinu a přírodním polysacharidům je šampon schopen čistit vlasy podle vaší potřeby. Za několik minut získají opět svůj objem a lehkost. Výhodné je také rychlé a praktické použití. Šampon je vhodný zejména pro vytížené osoby a pro osoby upoutané na lůžko. Je hypoalergenní a klinicky testován.

Účinky:

  • Čistí vlasy bez mytí
  • Zbavuje vlasy mazu
  • Vlasy opět získávají objem a svoji lehkost

Složení:

  • Cyklodextrin a přírodní polysacharidy - mikronizovaný prášek s velice silnou schopností absorbovat maz

Typ vlasů:
Pro normální vlasy

Jak aplikovat:
Před použitím je třeba řádně protřepat a nastříkat malé množství asi z 30 cm vzdálenosti. Poté nechte působit 2 minuty a důkladně vyčešte. Vyhněte se kontaktu s očima.

Upozornění:
Výrobek je váhově lehčí než klasické spreje.

Vlastnosti

Typ vlasů
všechny typy vlasů

O značce Klorane

Francouzská dermokosmetika Klorane byla založená v roce 1966 lékárníkem Pierrem Fabre, zajímajícím se o účinnost rostlin. Prvním produktem řady byl heřmánkový šampon, který je po několika inovacích stále součástí značky.

O rok později značka uvedla přípravky pro nejmenší – Klorane Bébé. Dermokosmetika Klorane také nabízí produkty péče o vlasy a vlasovou pokožku i péči o pokožku dospělých.

Značka Klorane klade velký důraz na ekologický přístup, trvale udržitelný rozvoj, snižování spotřeb energie a ochranu přírody a velmi přísný kodex garantuje kvalitu rostlinných extraktů. Klorane také nevyužívá žádné ohrožené rostlinné druhy a naopak díky aktivitám institutu Klorane Portugalsko úspěšně vysadilo ohrožený druh, rostlinu Normania triphylla, ve spolupráci s Botanickou zahradou města Funchal a Národním botanickým ústavem města Brest.

Dáváte-li přednost rostlinné péči, která je efektivní a zároveň přírodu respektující, je značka Klorane právě pro vás.