Přejít na hlavní obsah
KISS Brush-On lepidlo na nehty
KISS Brush-On lepidlo na nehty

Vytvořte si manikúru jako z kosmetického salonu přímo v pohodlí vašeho domova, to je filozofií a heslem korejsko-americké značky KISS, která nabízí široký sortiment akrylových či gelových nehtů, umělých řas či sad na obočí. Značka je lídrem na trhu v oblasti produktů pro domácí manikúru a pedikúru. 

Společnost KISS založili John Chang, Sung Yong Chang a Won Shik Kang v roce 1989 ve Flushingu ve státě New York. Začínali jako malý start-up nabízející produkty pro péči o nehty. Posláním značky KISS bylo od počátku hledání způsobů, jak ženám usnadnit a zjednodušit život a osvobodit je od závislosti na kosmetických salonech.

Zakladatel společnosti KISS společně se svým týmem vytváří kosmetické produkty typu „udělej si sám“, které ženám ušetří čas, námahu i peníze. Přeneste si svůj kosmetický salon domů a vyjádřete svůj osobitý styl přesně podle svých představ.

Za vyzkoušení určitě stojí již legendární nalepovací nehty KISS press-on nail, které jednoduše nalepíte na své nehty a můžete se ihned radovat z perfektní manikúry. 

KISSBrush-On lepidlo na nehty

5 g

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: KSS02927