Přejít na hlavní obsah

Kiehl's

Kiehl's

Kosmetika Kiehl’s, to je účinná péče o pleť, tělo a vlasy s klinicky ověřenými výsledky. Vyznačuje se spojením účinných přírodních ingrediencí, vědeckého výzkumu a dlouhé, více než 170leté farmaceutické tradice.

Kiehl’s věří, že krása pleti vychází z jejího zdraví, a proto poskytuje individuální řešení na míru všem typům pleti a všem jejich potřebám. Produkty Kiehl’s obsahují vysoký podíl přírodních složek a jejich dermatologicky testované složení zajišťuje maximální komfort a požadované výsledky.

Značku Kiehl’s založil John Kiehl v roce 1851 v newyorské East Village jako rodinnou lékárnu. Postupem času rozšířil jeho učeň podnik o kompletní sortiment s nabídkou čajů, bylinek či tinktur včetně kosmetických výrobků značky Kiehl’s. Již ty úplně první byly k dostání se složením uvedeným na etiketách.

Dodnes je nedílnou součástí každé prodejny Kiehl’s kostra v životní velikosti, Mr. Bones. Ta v minulosti sloužila jako pomůcka pro názorné objasnění souvislostí mezi problémy s pletí a jejich původem v různých oblastech v těle.

Se značkou Kiehl’s si snadno vytvoříte rutinu na míru potřebám své pleti. Vyzkoušejte některý z ikonických produktů. Vaší pozornosti by určitě neměl uniknout legendární krém Kiehl’s Ultra Facial Cream. Hloubkově hydratuje a napomáhá obnově kožní bariéry, čímž pleť i chrání.

Noční olejové sérum Kiehl’s Midnight Recovery Concentrate se postará, abyste se každé ráno probouzeli se svěží a zářivou pletí. Oční krém Kiehl’s Creamy Eye Treatment with Avocado zase dopřeje citlivé oblasti okolo očí tu správnou péči. S vráskami u zralé pleti si poradí sérum s retinolem Kiehl’s Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum. Pro rozjasnění a sjednocení pleti pak sáhněte po séru s vitamínem C, Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate.

celý text skrýt text