Kérastase Specifique Stimuliste

sérum proti řídnutí a vypadávaní vlasů

2×
Kérastase Specifique Stimuliste sérum proti řídnutí a vypadávaní vlasů
Kérastase Specifique Stimuliste sérum proti řídnutí a vypadávaní vlasů
Kérastase Specifique Stimuliste sérum proti řídnutí a vypadávaní vlasů
Doprava zdarma
pro denní použití 125 ml
1 234

Kód: KER0079 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Kérastase Specifique Stimuliste
pro denní použití 125 ml | 1 234

Popis kosmetiky Kérastase Specifique Stimuliste

Popis:
Sprej proti padání vlasů Kérastase Specifique je první vyživující a energetická péče proti nadměrnému vypadávání vlasů. Přípravek účinně posiluje vlasové vlákno, udržuje hustotu vlasů a dodává vlasové pokožce potřebnou hydrataci. Sprej vlasy do hloubky vyživuje a prodlužuje tak jejich životní cyklus. Padání vlasů je nepříjemná záležitost, která nepotkává pouze muže, ale často jím trpí i mnoho žen. Pokud není pokožka hlavy dostatečně vyživená a hydratovaná, vlasy se oslabují a postupně vypadávají. Přípravek proti padání vlasů Specifique dodává jemným a oslabeným vlasům potřebnou pevnost, pružnost a sílu. Okamžitě po nanesení pokožku osvěží a dodá jí hydrataci. Lehké složení přípravku nelepí ani nezatěžuje vlasy, snadno se nanáší a díky tomu, že je přípravek ve formě spreje se rovnoměrně rozloží po celé ploše hlavy a zajistí tak účinnost i na méně přístupných místech. Sprej Specifique podporuje vstřebávání živin a stimuluje zdravý růst vlasů. Dodává vlasovému vláknu stavební hmotu a zlepšuje tak jejich strukturu. Pomáhá ženám i mužům regulovat vypadávání vlasů a zajistit jejich větší hustotu. Přípravek můžete používat kdykoliv během roku, kdy zaznamenáte úbytek vlasů nebo jejich zeslabení, nejvíce vlasy většinou vypadávají na jaře a na podzim. Použijte účinný sprej, aby vaše vlasy byly zdravé, husté a dlouho vitální!

Účinky:

 • účinně posiluje vlasové vlákno
 • reguluje vypadávání vlasů
 • udržuje hustotu vlasů
 • dodává pokožce hlavy potřebnou hydrataci
 • vyživuje vlasy a prodlužuje jejich životní cyklus
 • dodává vlasům pevnost, pružnost a sílu
 • osvěžuje pokožku
 • podporuje vstřebávání živin
 • stimuluje zdravý růst vlasů
 • zlepšuje strukturu vlasů
 • dodává vlasům vitalitu

Typ vlasů:
Pro slabé vlasy se sklonem k vypadávání.

Jak aplikovat:
Aplikujte na suché nebo umyté a ručníkem osušené vlasy. Přibližte hrot aplikátoru až k vlasovému kořínku a stlačte. Na celou hlavu vystačí přibližně 10 stlačení. Přípravek pečlivě vmasírujte. Neoplachujte a pokračujte v úpravě účesu obvyklým způsobem. Přípravek je určen pro denní použití po celý rok nebo v období, kdy zaznamenáte zvýšené vypadávání vlasů.

Vlastnosti

Konzistence
sprej
Typ vlasů
řídnoucí vlasy a vypadávaní vlasů
Účinek
stimulace růstu vlasů

O značce Kérastase

Kosmetika Kérastase je jednou z nejluxusnějších značek vlasové péče. Její historie se začala psát v roce 1964, kdy v laboratořích kosmetického giganta L'Oréal vznikla první produktová řada tohoto názvu.

Na vývoji šamponů, kondicionérů, olejů a jiných výrobků značky Kérastase se podílí více než 700 vědců z USA, Číny, Japonska, Brazílie a Indie. Kérastase klade velký důraz na důkladné testování, přičemž spoléhá především na metody in vivo. Hodnotící centrum v Paříži (jediné svého druhu na světě) zaměstnává 60 odborníků, kteří mají k dispozici více než 8 000 dobrovolníků.

Kérastase nabízí speciální přípravky skutečně pro všechny typy vlasů (oslabené, zralé, suché, mastné, normální, vlnité apod.), jež s oblibou používá řada profesionálních kadeřníků. Mezi tváře Kérastase patří například britská supermodelka Kate Moss.