Kérastase Resistance Thérapiste

dvoufázové sérum pro velmi poškozené vlasy

12×
Kérastase Resistance Thérapiste dvoufázové sérum pro velmi poškozené vlasy
Kérastase Resistance Thérapiste dvoufázové sérum pro velmi poškozené vlasy
Kérastase Resistance Thérapiste dvoufázové sérum pro velmi poškozené vlasy
30 ml
704

Kód: KER1716 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Kérastase Resistance Thérapiste
30 ml | 704

Popis kosmetiky Kérastase Resistance Thérapiste

Popis:
Resistance je dvoufázové sérum pro velmi poškozené vlasy z portfolia proslulé značky Kérastase, specializující se na výrobu a prodej špičkové vlasové kosmetiky. Unikátní formule produktů Kérastase jsou založeny na zapojení vědy do neutuchajícího úsilí o krásné vlasy. Sérum Kérastase Resistance je unikátním přípravkem, který spojuje nebývale účinnou péči o ty nejvíce poškozené vlasy, trpící nedostatkem vláhy, vážným narušením vlasových vláken či roztřepenými konečky, s ochranou proti negativním účinkům tepla. Pro maximální výsledky kombinuje sérum Resistance texturu pečujícího krému a séra a účinkuje jak na jemné, tak na hrubší, husté vlasy. Toto unikátní sérum od značky Kérastase ochrání vaše kadeře před teplotou až do 230 °C a v neposlední řadě zredukuje roztřepené konečky vlasů. Sérum Resistance navrací vlasům zdraví a krásu i v případech, kdy už jste pomýšleli na nůžky. Přípravek je testován in-vitro. Sérum Kérastase Resistance je skvělou volbou pro péči velmi poškozené vlasy s roztřepenými konečky. Navraťte svým kadeřím zdraví a krásu!

Účinky:

  • dokonalá péče o velmi poškozené vlasy
  • chrání vlasová vlákna před teplotou až do 230 °C
  • posiluje vlasy a zvyšuje jejich elasticitu
  • obnovuje vlasová vlákna hloubkově i na povrchu
  • redukuje roztřepené konečky

Složení:

  • komplex SP94 - zvyšuje odolnost vlasového vlákna
  • 6 aminokyselin - napojují se na poškozené oblasti vlasů
  • pšeničný protein - pomáhá navrátit vlasům hladkost
  • komplex Resurrection Sap - má regenerační účinky

Typ vlasů:
Pro velmi poškozené vlasy.

Jak aplikovat:
Naneste přiměřené množství přípravku na umyté, ručníkem osušené vlasy. Jemně vmasírujte do délek i konečků. Vysušte fénem, neoplachujte. Lze použít také na suché vlasy jako součást finální úpravy účesu.

Vlastnosti

Konzistence
sérum
Typ vlasů
lámavé vlasy a roztřepené konečky, namáhané vlasy, poškozené vlasy
Účinek
hustota a vitalita, prevence roztřepených konečků

O značce Kérastase

Kosmetika Kérastase je jednou z nejluxusnějších značek vlasové péče. Její historie se začala psát v roce 1964, kdy v laboratořích kosmetického giganta L'Oréal vznikla první produktová řada tohoto názvu.

Na vývoji šamponů, kondicionérů, olejů a jiných výrobků značky Kérastase se podílí více než 700 vědců z USA, Číny, Japonska, Brazílie a Indie. Kérastase klade velký důraz na důkladné testování, přičemž spoléhá především na metody in vivo. Hodnotící centrum v Paříži (jediné svého druhu na světě) zaměstnává 60 odborníků, kteří mají k dispozici více než 8 000 dobrovolníků.

Kérastase nabízí speciální přípravky skutečně pro všechny typy vlasů (oslabené, zralé, suché, mastné, normální, vlnité apod.), jež s oblibou používá řada profesionálních kadeřníků. Mezi tváře Kérastase patří například britská supermodelka Kate Moss.