Kérastase Reflection Chroma Captive

kondicionér pro lesk a ochranu barvy normálních až lehce zcitlivělých barvených vlasů

2×
Kérastase Reflection Chroma Captive kondicionér pro lesk a ochranu barvy normálních až lehce zcitlivělých barvených vlasů
Kérastase Reflection Chroma Captive kondicionér pro lesk a ochranu barvy normálních až lehce zcitlivělých barvených vlasů
200 ml

Kód: KER1138 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Kérastase Reflection Chroma Captive
200 ml

Popis produktu Kérastase Reflection Chroma Captive

Popis:
Vlasová značka Kérastase nabízí svými výrobky jedinečnou péči o vaše vlasy. Po dobu čtyřiceti let představila nespočet specifikovaných sérií, které vyřešily přesně daný problém s vlasy. Série Reflection nabízí intenzivní zaměření na barevné vlasy. Vlasy jsou hydratované a vyživené před barvením. Barva vlasů při pravidelném používání zůstane perfektně zářivá až po dobu 40 dní.
Kondicionér Chroma Captive zachovává barevnou hloubku vlasu po dobu až 40 dní. Inovační technologie Chroma Captive leští vlasové vlákno, hydratuje jej a zanechává maximální odkaz světla. Lněný olej snižuje vyblednutí barev o 33 % až 50 %. UV filtr chrání před škodlivými vnějšími faktory. Výsledkem jsou lesklé, zdravé a hydratované vlasy.

Účinky:

  • zachování barevné hloubky vlasového vlákna po dobu 40 dní
  • hydratace vlasového vlákna
  • lesk
  • snížení vyblednutí barev o 33 % až 50 %
  • ochrana před škodlivými vnějšími faktory

Složení:

  • zinek – kolem vlasového vlákna je vytvořen silný ochranný iontový obal, který hloubkově vyživuje vlákno
  • lněný olej – vyhlazení vlasového vlákna od kořínků ke konečkům, dlouhotrvající lesk
  • vitamin E – antioxidant, ochrana před předčasným vyblednutím barev


Typ vlasů:
Vhodný pro barevné slabé vlasy.

Jak aplikovat:
Kondicionér aplikujte na ručníkem osušené vlasy. Vmasírujte a nechte působit po dobu 2 – 5 minut. Opláchněte. Vyvarujte se zasažení přípravku do očí.

Vlastnosti

Typ vlasů
barvené vlasy
Účinek
ochrana barvy

O značce Kérastase

Kosmetika Kérastase je jednou z nejluxusnějších značek vlasové péče. Její historie se začala psát v roce 1964, kdy v laboratořích kosmetického giganta L'Oréal vznikla první produktová řada tohoto názvu.

Na vývoji šamponů, kondicionérů, olejů a jiných výrobků značky Kérastase se podílí více než 700 vědců z USA, Číny, Japonska, Brazílie a Indie. Kérastase klade velký důraz na důkladné testování, přičemž spoléhá především na metody in vivo. Hodnotící centrum v Paříži (jediné svého druhu na světě) zaměstnává 60 odborníků, kteří mají k dispozici více než 8 000 dobrovolníků.

Kérastase nabízí speciální přípravky skutečně pro všechny typy vlasů (oslabené, zralé, suché, mastné, normální, vlnité apod.), jež s oblibou používá řada profesionálních kadeřníků. Mezi tváře Kérastase patří například britská supermodelka Kate Moss.