Kérastase Chronologiste

Stejně jako se časem mění naše pleť, mění se i naše vlasy. Zatímco mnohé ženy zařadí anti-aging kosmetickou péči do své denní rutiny již okolo 25 roku, péči o vlasy tomuto faktoru nepřízpůsobí. Přitom správné ingredience dokáží déle udržet vlasy zdravé, pružné a zářivé. Řada produktů Kérastase Chronologiste byla vyvinuta tak, aby vlasové pokožce a vláknu poskytla profesionální řešení v prevenci proti předčasným známkám stárnutí.

Objevte Chronologiste rutinní péči složenou ze 6 účinných anti-aging produktů, které kombinují pokrokovou technologii a smyslový zážitek.

Detox

Profesionální anti-aging revitalizační rutina začíná důkladnou detoxifikací vlasové pokožky pomocí Kérastase Chronologiste Pré-Cleanse Régénérant. Použitím této péče před mytím zbavuje až o 96 % více znečišťujících částic, než samotné použití šamponu. Pokožku zanechává svěží a připravenou vstřebat účinné látky. 

Očista

Důkladná očista pokračuje použitím šamponu Kérastase Chronologiste Bain Régénérant. Kyselina hyaluronová viditelně hydratuje vlasové vlákno, což je klíčové pro zachování jeho pružnosti a lesku, které se s přibývajícím věkem vytrácí. Pravidelná dávka antioxidačních složek v šamponu vám pomůže dosáhnout pevnějších a odolnějších vlasů. 

Výživa

Maska Kérastase Chronologiste Masque Intense Régénérant v dalším kroku vaší anti-aging rutiny intenzivně vyživí vlasové vlákno díky ingredienci Abyssine. Tato vzácná a vysoce účinná molekula pochází z hlubin moře. Abyssine pomáhá zklidnit pokožku hlavy a vlasové vlákno vyplní a hydratuje. Maska vás také zbaví krepatění a dodá vlasům sametově hebký pocit.

Ochrana

Detoxifikované a vyživené vlasy připravte na styling čtvrtým krokem v rutinní péči pomocí Kérastase Chronologiste Thermique Régénérant. Tato termoochrana chrání vlasy před poškozením teplotou až do 230 °C a současně zvýrazní jejich lesk. Obsahuje vitamin E, který snižuje negativní vliv UV záření na kvalitu vlasu, což je důležité v prevenci předčasného stárnutí vlasového vlákna.

Lesk

Vlasová kutikula se postupem času oslabuje, čímž vlasy přichází o svůj lesk, jsou křehké a mají sklon k poškození. Vyživující parfémovaný olej Kérastase Chronologiste Huile De Parfum bude skvělým doplňkem vaší anti-aging rutiny, protože vlasům dodá extra hydrataci, posílí vlasové vlákno a eliminuje roztřepené konečky. Kombinace tónů perské limetky, čajové růže a lehkých dřev podtrhne sofistikovanost vaší osobnosti.

Regenerace

Vaši anti-aging rutinu zakončíte sérem Kérastase Chronologiste Serum Universel, které dokáže vlasy viditelně přeměnit. Kapsle v podobě kaviáru udržují ingredience v jejich nejúčinnější formě, díky čemuž sérum vlasy i pokožku komplexně revitalizuje a výrazně zlepšuje jejich kvalitu. Tato bezoplachová péče může být aplikována do suchých i vlhkých vlasů nebo jako noční sérum.