Přejít na hlavní obsah

Kérastase Chronologiste

Stejně jako se časem mění naše pleť, mění se i naše vlasy. Zatímco mnohé ženy zařadí anti-aging kosmetickou péči do své denní rutiny již okolo 25 roku, péči o vlasy tomuto faktoru nepřízpůsobí. Přitom správné ingredience dokáží déle udržet vlasy zdravé, pružné a zářivé. Řada produktů Kérastase Chronologiste byla vyvinuta tak, aby vlasové pokožce a vláknu poskytla profesionální řešení v prevenci proti předčasným známkám stárnutí.

celý text skrýt text

Objevte Chronologiste rutinní péči složenou ze 6 účinných anti-aging produktů, které kombinují pokrokovou technologii a smyslový zážitek.

Detox

Profesionální anti-aging revitalizační rutina začíná důkladnou detoxifikací vlasové pokožky pomocí Kérastase Chronologiste Pré-Cleanse Régénérant. Použitím této péče před mytím zbavuje až o 96 % více znečišťujících částic, než samotné použití šamponu. Pokožku zanechává svěží a připravenou vstřebat účinné látky. 

celý text skrýt text

Očista

Důkladná očista pokračuje použitím šamponu Kérastase Chronologiste Bain Régénérant. Kyselina hyaluronová viditelně hydratuje vlasové vlákno, což je klíčové pro zachování jeho pružnosti a lesku, které se s přibývajícím věkem vytrácí. Pravidelná dávka antioxidačních složek v šamponu vám pomůže dosáhnout pevnějších a odolnějších vlasů. 

celý text skrýt text

Výživa

Maska Kérastase Chronologiste Masque Intense Régénérant v dalším kroku vaší anti-aging rutiny intenzivně vyživí vlasové vlákno díky ingredienci Abyssine. Tato vzácná a vysoce účinná molekula pochází z hlubin moře. Abyssine pomáhá zklidnit pokožku hlavy a vlasové vlákno vyplní a hydratuje. Maska vás také zbaví krepatění a dodá vlasům sametově hebký pocit.

celý text skrýt text

Ochrana

Detoxifikované a vyživené vlasy připravte na styling čtvrtým krokem v rutinní péči pomocí Kérastase Chronologiste Thermique Régénérant. Tato termoochrana chrání vlasy před poškozením teplotou až do 230 °C a současně zvýrazní jejich lesk. Obsahuje vitamin E, který snižuje negativní vliv UV záření na kvalitu vlasu, což je důležité v prevenci předčasného stárnutí vlasového vlákna.

celý text skrýt text

Lesk

Vlasová kutikula se postupem času oslabuje, čímž vlasy přichází o svůj lesk, jsou křehké a mají sklon k poškození. Vyživující parfémovaný olej Kérastase Chronologiste Huile De Parfum bude skvělým doplňkem vaší anti-aging rutiny, protože vlasům dodá extra hydrataci, posílí vlasové vlákno a eliminuje roztřepené konečky. Kombinace tónů perské limetky, čajové růže a lehkých dřev podtrhne sofistikovanost vaší osobnosti.

celý text skrýt text

Regenerace

Vaši anti-aging rutinu zakončíte sérem Kérastase Chronologiste Serum Universel, které dokáže vlasy viditelně přeměnit. Kapsle v podobě kaviáru udržují ingredience v jejich nejúčinnější formě, díky čemuž sérum vlasy i pokožku komplexně revitalizuje a výrazně zlepšuje jejich kvalitu. Tato bezoplachová péče může být aplikována do suchých i vlhkých vlasů nebo jako noční sérum.

celý text skrýt text