Juvena Miracle

odličovací voda na obličej a oční okolí

Juvena Miracle odličovací voda na obličej a oční okolí
Juvena Miracle odličovací voda na obličej a oční okolí
Juvena Miracle odličovací voda na obličej a oční okolí
200 ml
679

Kód: JUV00825 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Juvena Miracle
200 ml | 679

Popis kosmetiky Juvena Miracle

Čisticí voda Juvena Specialists představuje závěrečný krok při čištění pleti. Odstraňuje zbytky make-upu a nečistot a zanechá pleť krásně svěží.

Vlastnosti:

  • čistí póry do hloubky
  • účinně zbavuje pleť make-upu
  • má osvěžující a zklidňující účinky
  • připravuje pleť na aplikaci pečujících přípravků

Jak používat:
Nanášejte kosmetickým tamponem a krouživými pohyby dočistěte pleť. Opakujte dokud není tamponek zcela čistý. Jemně a bez tření odstraňte make-up a další nečistoty. Neoplachujte.

Vlastnosti

Konzistence
voda
Typ pleti
pro všechny typy pleti

O značce Juvena

Švýcarská značka Juvena vznikla v roce 1954 a její název byl odvozen z latinského slova „juvenalis“, odkazujícího k samotné vizí značky – neutuchajícímu úsilí o mladistvost. Po více než 60 letech důkladných výzkumů je Juvena považována za skutečného průkopníka výzkumu pleti a naprostého odborníka v oblasti kosmetiky proti stárnutí.

Největším objevem pro značku Juvena je dvojitá revoluční inovace: SkinNova SC Technology (SkinNova Technology a Stem Cell Peptide). Tato inovace z dílny značky Juvena aktivně podporuje vlastní aktivitu kmenových buněk v pleti a poskytuje ideální mikro-prostředí pro všechny kožní buňky. Na poli boje kosmetiky proti stárnutí tak Juvena dosáhla vytvoření produktů, které pomáhají obnově kůže, činí ji pevnější, kvalitnější a celkově zvnitřku obnovenou.

Přípravky kosmetiky Juvena se vyznačují prvotřídní kvalitou splňující očekávání těch nejnáročnějších zákaznic. Jejich účinky jsou jasně viditelné již po několika aplikacích a to vše bez testování na zvířatech, jemuž se Juvena důsledně vyhýbá.