Juvena Miracle odličovací voda na obličej a oční okolí

Juvena Miracle odličovací voda na obličej a oční okolí
Juvena Miracle odličovací voda na obličej a oční okolí
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
949

Ušetříte 42%
200 ml
545

Kód: JUV00825 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Juvena Miracle
Vlastnosti

Vlastnosti:

  • účinně zbavuje pleť make-upu
  • má osvěžující a zklidňující účinky

Jak používat:
Jemně a bez tření odstraňte make-up a další nečistoty. Neoplachujte.

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti

O značce Juvena

Švýcarská značka Juvena vznikla v roce 1954 a její název byl odvozen z latinského slova „juvenalis“, odkazujícího k samotné vizí značky – neutuchajícímu úsilí o mladistvost. Po více než 60 letech důkladných výzkumů je Juvena považována za skutečného průkopníka výzkumu pleti a naprostého odborníka v oblasti kosmetiky proti stárnutí.

Největším objevem pro značku Juvena je dvojitá revoluční inovace: SkinNova SC Technology (SkinNova Technology a Stem Cell Peptide). Tato inovace z dílny značky Juvena aktivně podporuje vlastní aktivitu kmenových buněk v pleti a poskytuje ideální mikro-prostředí pro všechny kožní buňky. Na poli boje kosmetiky proti stárnutí tak Juvena dosáhla vytvoření produktů, které pomáhají obnově kůže, činí ji pevnější, kvalitnější a celkově zvnitřku obnovenou.

Přípravky kosmetiky Juvena se vyznačují prvotřídní kvalitou splňující očekávání těch nejnáročnějších zákaznic. Jejich účinky jsou jasně viditelné již po několika aplikacích a to vše bez testování na zvířatech, jemuž se Juvena důsledně vyhýbá.

Recenze Juvena Miracle