JOOP! Homme deodorant s rozprašovačem pro muže

6×
JOOP! Homme deodorant s rozprašovačem pro muže
JOOP! Homme deodorant s rozprašovačem pro muže
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
575

Ušetříte 48%
75 ml
295

Kód: JOP0033 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis JOOP! Homme
Složení

Deodorant s rozprašovačem pro muže Joop! Homme skvěle doplňuje toaletní vodu stejné řady. Užijte si silnou ochranu před tolik nenáviděným potem. Konečně vás nebudou trápit nepříjemné skvrny na oblečení a ani zápach. Deodorant nedráždí pokožku a dobře se nanáší. Voní výraznou vůní s příchutí medového tabáku a skořice protknuté květy oranžovníku a vzácných dřevin.

Složení

Druh balení
deo s rozprašovačem

O značce JOOP!

Kultovní německá značka JOOP! je charakteristická svou moderností a autentičností. Tepe v rytmu světových velkoměst a je určena všem osobitým mužům a ženám s vášní pro módu a design. Parfémy JOOP! přinášejí do světa vůní svěžest, originalitu a jedinečnost svého tvůrce.

Zakladatel značky Wolfgang Joop byl vždy velkým milovníkem krásy a umění. Po krátkém studiu psychologie obrátil svou pozornost na svět módy a brzy se mu podařilo získat hlavní cenu v prestižní designové soutěži. V roce 1978 představil světu svou první módní kolekci. Ta mu zajistila mezinárodní úspěch a od roku 1981 tvořil již pod vlastní značkou JOOP!.

Vůbec první voňavou vlaštovkou firmy byla dámská toaletní voda JOOP! Femme s nádechem orientálních květin. Z parfémů JOOP! pro muže svou neotřelou kompozicí pak vyniká vůně JOOP! Homme. Nechte se i vy unést pulsující energií těchto jedinečných parfémů!

Recenze JOOP! Homme6