Jivago

Parfémy Jivago jsou představitelem svěžích, smyslných a vitálně aromatických vůní. Hollywoodská společnost Jivago Couture Internationale byla založeno v roce 1995 návrhářkou Ilanou Jivago a stala se tím nejlepším vyjádřením jejího pozitivního vnímání světa s důrazem na emoce. Značka Jivago produkuje hodinky, hedvábné šátky, tělová mléka a samozřejmě parfémy.

Parfémy Jivago jsou velmi specifické, výrazné a okamžitě rozpoznatelné. Tyto vůně lze označit za požitkářské, prozářené sluneční energií, duševní prosperitou i schopností užívat si luxusu. Proslulý „dvacetičtyřkarátový“ parfém 24K je navržen jak v dámské, tak v pánské variantě, kdy obě zahalují jiskřivou vůni do podoby zlaté sochy. Flakónky parfémů Jivago dotvářejí harmonicky jejich image a jsou výhradně ruční prací vyhlášených uměleckých a řemeslných dílen.

Ilana Jivago se snaží, aby každá její vůně přinášela jasné poselství, že cítit se dobře není přežitek ani marnotratnost, ale životní nutnost. Elegantní a rafinované vůně Jivago mají svoje sídlo přímo v Beverly Hills a jsou prodchnuté uměleckou atmosférou a nadčasovostí. Parfémy Jivago najdete v nejluxusnějších obchodech na prestižních adresách, dobrou zprávou ale je, že jsou k dostání i na internetu a mohou tak ještě lépe rozšiřovat řady svých fanoušků. Potěší i rozumná cenová relace, která z parfémů Jivago dělá dostupný luxus.

Parfémy Jivago jsou nepochybně trefou do černého pro všechny, kdo si potrpí na nevšední, výrazné a luxusní vůně. Pokud k nim patříte, rozhodně neváhejte parfémy Jivago vyzkoušet.

celý text skrýt text

Máte vybráno

Otevřít filtr Sbalit filtr

Cenové rozpětí

notino sady vanoce

Menu

volejte 530 514 014 dnes jsme tu pro Vás až do 22 hodin