Objevte Scandal by Night

Novinka Scandal by Night od značky Jean Paul Gaultier je esencí slavné pařížské čtvrti Pigalle. Ta inspirovala už řadu umělců a miluje ji i sám J. P. Gaultier. Vůně zachycuje, jak se příznačná pařížská ženskost a sofistikovanost uvolňuje zdejším nočním životem. Tato návyková medová směs santalového dřeva, tonka fazolí a omamné tuberózy ztělesňuje pocit naprosté svobody.

celý text skrýt text

O značce Jean Paul Gaultier

Tvorba francouzského módního návrháře Jeana Paula Gaultiera je ztělesněním rebelie, smyslnosti a svobody. Uvolněný styl ulice přenesl na přehlídková mola a módu z přehlídkových mol zase zpět do ulic. Ne nadarmo získal přezdívku „enfant terrible“ módy.

První vlastní módní kolekci představil Jean Paul Gaultier už v polovině 80. let minulého století. Později navrhoval dnes již ikonické oblečení pro zpěvačku Madonnu nebo kostýmy pro řadu filmů.

Typické rysy své módní tvorby promítá i do svých vonných kompozic, které překvapují už více než 20 let. První parfém Jean Paul Gaultier byl představen v roce 1993 a v tradici úspěšných vůní značka pokračuje dodnes. Například výstřední parfémovaná voda Jean Paul Gaultier Scandal z roku 2017 opět provokuje celý svět.

celý text skrýt text

Řazeno od nejprodávanějších Podle značky A-Z Podle ceny

12

12 Zobrazit další Nahoru