Jacques Bogart Silver Scent toaletní voda pro muže

1×
Jacques Bogart Silver Scent toaletní voda pro muže
Jacques Bogart Silver Scent toaletní voda pro muže
100 ml
511

Kód: JAB0596 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Jacques Bogart Silver Scent
Složení

Odvážnou kombinací intenzivních ingrediencí dáte svému okolní ihned vědět, s kým má tu čest. Toaletní voda pro muže Jacques Bogart Silver Scent skvěle doplní sílu vašeho charakteru. Nechte vyniknout svou rozhodnost a šarm, které vás odlišují. Buďte jednoduše svůj a ostatní vás budou následovat.

  • velmi mužná orientální vůně plná výrazných složek
  • pro elegány, kteří rádi vyčnívají z davu
  • jedinečné vyznění, které přitahuje pozornost

Složení vůně
Úvodní prolnutí svěžího citronu a nasládlého květu pomerančovníku působí velmi energicky. Poté se o slovo přihlásí výrazné ingredience, jejichž výsledné vyznění je překvapivě harmonické. Aromatické trio kardamomu, rozmarýnu a koriandru doplňuje mužná levandule a lehce pikantní muškátový oříšek. Hloubku do vonné kompozice přináší svůdné spojení hřejivého týkového dřeva se zemitým vetiverem, nasládlou tonka fazolkou a exotickým liči.

Příběh vůně
Elegantní černý flakon se stříbrnými detaily jasně vypovídá o svém obsahu. Pánská vůně Jacques Bogart Silver Scent z roku 2006 je elegantní a výjimečná. Dokonale se hodí pro přirozeně vůdčí osobnosti, které se nebojí odpovědnosti za svá rozhodnutí.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
citron, květ pomerančovníku
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
rozmarýn, muškátový oříšek, kardamom, koriandr, levandule
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
vetiver, týkové dřevo, liči, tonka fazole
Druh vůně
orientální, dřevitá

O značce Jacques Bogart

Značka Jacques Bogart nabízí naprosto jedinečné a neokoukané pánské vůně, kterými naprosto ohromíte své okolí. Jedná se o prvotřídní francouzské parfémy vysoké kvality a prestiže!
Historie luxusních parfémů Jacques Bogart sahá až do roku 1975. Zakladatel značky Jacques Konckier firmu založil s pár tisíci franky. Jméno Jacques Bogart si zvolil sám, aby název firmy zněl libozvučněji. Jeho cílem bylo vytvářet vůně pro muže, které budou doposud nevídané a originální, což se mu povedlo.
Prvotinou značky Jacques Bogart byla pánská vůně „Bogart“ s výraznými koženými tóny. Tato vůně zaznamenala velký úspěch a již o pět let později se prodávala skoro po celém světě. Druhá vůně z dílny Jacquese Bogarta nesla název „One Man Show“. Jednalo se o jedinečnou pánskou vůni s tóny dřeva a tabáku, která ještě překonala úspěch svého předchůdce.
Parfémy Jacques Bogart jsou skutečně výjimečné a plné charizmatických mužných tónů. Nechejte vyniknout svůj osobitý šarm a kouzlo s pánskými parfémy Jacques Bogart!

Recenze Jacques Bogart Silver Scent1