iWhite Instant2

sada pro bělení zubů

5×
iWhite Instant2 sada pro bělení zubů
iWhite Instant2 sada pro bělení zubů
iWhite Instant2 sada pro bělení zubů
10 x 0,8 g
758

Kód: IWT2810 | Více než 20 ks skladem
ks
U Vás kurýrem PPL
Již zítra pondělí 21. 5. 2018
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky iWhite Instant2

Popis:
Sada pro bělení zubů iWhite Instant 2 poskytuje okamžité bělení zubů až o 8 odstínů. Díky unikátní technologii s vrstvou krystalizovaného vápníku iWhite Instant 2 poskytuje okamžitý a přirozený bělící efekt. Bělicí gel posiluje zuby a je speciálně vytvořený tak, aby předcházel jejich citlivosti.

Účinky:

  • bělí zuby
  • odstraňuje skvrny
  • posiluje zuby

Složení:

  • vrstva krystalizovaného vápníku – má bělicí efekt a posiluje zuby

Jak aplikovat:
Bělicí sada obsahuje 10 jednorázových aplikátorů, které jsou již naplněné gelem a připravené k použití. Aplikátory jsou navrženy tak, aby bělily přední i zadní stranu zubů zároveň – to je důležité, protože zuby jsou průsvitné a skvrny na jejich zadní straně mohou prosvítat i dopředu.

Hodnocení iWhite Instant2

Přidat novou recenzi

jednoduchost aplikace
kosmetická kvalita
spokojenost s výsledkem
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení hodnocení produktu společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
4.0
5 hodnocení
4
1
jednoduchost aplikace
kosmetická kvalita
spokojenost s výsledkem

Menu