invisibobble Bunstar spirála pro vytvoření drdolu

5×
invisibobble Bunstar spirála pro vytvoření drdolu
invisibobble Bunstar spirála pro vytvoření drdolu
2 ks
149

Kód: INB00851 | Skladem
1
Zásilkovna
Již zítra úterý 2. 3. 2021
Osobní odběr
Již zítra úterý 2. 3. 2021

Popis produktu invisibobble Bunstar

Toužíte po rychle vytvořeném a dokonale vypadajícím drdolu, který vydrží celý den? Přesně pro vás je tu inovativní spirála pro vytvoření drdolu invisibobble Bunstar. Díky unikátnímu tvaru a použitému materiálu si odteď vytváření populárního účesu doslova zamilujete.

Spirála je inspirována původní gumičkou Invissibobble a stejně jako ona nezanechává ve vlasech stopy po celodenním nošení. Díky 3D tvaru je použití a vytvoření drdolu velmi rychlé. Spirála navíc drdol fixuje, aniž by docházelo k trhání vlasů. Matný povrch zabraňuje elektrizování, je k vlasům velmi šetrný a nesklouzává z nich. Vytváření a nošení drdolu nikdy nebylo tak zábavné!

Vlastnosti:

  • neviditelná pomůcka pro rychlé vytvoření drdolu nebo tzv. messy bun
  • dodává drdolu stabilní výdrž bez tahání za vlasy a nepříjemného tlaku
  • tvar spirály umožňuje zatočit vlasy tak, aby drdol pevně držel po celý den
  • vyrobená z pryskyřice šetrné k vlasům
  • matný povrch zabraňuje sklouzávání
  • nemá ostré hrany ani kovové části a neničí tak vlasy při dlouhodobém nošení

Jak aplikovat:
Zarolujte všechny vlasy do jednoho silného pramene a poté je zatočte do drdolu. Položte spirálu na vlasy tak, aby otevřený konec směřoval k drdolu. Otáčejte spirálou směrem k drdolu tak dlouho, dokud účes nebude pevně držet. Díky dvěma kusům v balení je možné vytvořit i dva drdoly zároveň.

O značce invisibobble

Německá značka invisibobble způsobila absolutní revoluci v dosavadním způsobu spínání vlasů. Převratným produktem této firmy, který si za velice krátkou dobu oblíbil celý svět, je unikátní spirálovitá gumička z plastu připomínající kousek telefonní šňůry. Tento unikátní tvar gumičky invisibobble jednou provždy vyřešil ženám problém se špatně držícím culíkem, který příliš stahuje vlasy, tahá za ně a způsobuje bolesti hlavy. Gumička invisibobble navíc dokáže culík udržet po celý den na svém místě, zamezuje jeho sklouzávání a nezanechává na vlasech žádný otlak.

Gumičky invisibobble jsou vyrobeny z antialergického materiálu, tudíž jsou vhodné opravdu pro každého. Ty nejgeniálnější objevy velice často spočívají v absolutní jednoduchosti. Praktické gumičky invisibobble vás zaujmou natolik, že se už nebudete chtít k běžným gumičkám nikdy vrátit.  

Recenze invisibobble Bunstar5