Inglot Eyelash Curler Professional kleštičky na řasy

Inglot Eyelash Curler Professional kleštičky na řasy
Inglot Eyelash Curler Professional kleštičky na řasy
Nové
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
498

Ušetříte 10%
1 ks
448

Kód: ING04949 | Více než 5 ks skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 12. 4. 2021
Osobní odběr
Již dnes

Popis Inglot Eyelash Curler Professional

Sníte o dokonale natočených řasách a hlubokém pohledu? Kleštičky na řasy Inglot Eyelash Curler Professional jsou v kombinaci s vaší oblíbenou řasenkou zárukou líčení, které zaručeně upoutá pozornost.

Vlastnosti:

  • zvětšuje opticky oči a dodává hloubku pohledu
  • kvalitní zpracování

Jak používat:
Kleštičky rozevřete a přiložte k řasám. Nepohyblivá část kleštiček by měla rámovat horní víčko co nejblíže u kořínků. Stiskněte kleštičky na řasách a podržte na 3 vteřiny.

O značce Inglot

Polská společnost Inglot zabývající se výrobou dekorativní kosmetiky, byla založena před 30 lety. Dnes je společnost jedním z předních světových výrobců kosmetiky a zkrášluje ženy po celém světě.

Kvalitní kosmetika je vyráběna podle nejnovějších technologií a obsahuje vysoce kvalitní ingredience za dostupnou cenu. Mohou si ji pořizovat ženy v 70 zemích světa na 6 kontinentech. Široká škála barev, která obsahuje až 1500 různých odstínů, zdobí rty, tváře, nehty nebo oči žen.

Unikátní systém Freedom, kterým se značka pyšní, přináší zákaznicím jedinečnou možnost sestavit si svou vlastní paletu barev. Mimo jiné nabízí také speciální laky, které díky svému složení zaručují propustnost vody i vzduchu a nehty tak mohou volně dýchat.

Značka Inglot spolupracuje se světovými vizážisty a dalšími odborníky, aby mohla rychle reagovat na nejnovější trendy na trhu a přinášela tak svým zákazníkům neustále inovativní výrobky. Zkrášlete svůj vzhled nepřehlédnutelnými barvami od značky Inglot!

Recenze Inglot Eyelash Curler Professional