Přejít na hlavní obsah
HOT Shiatsu Pink parfém s feromony
HOT Shiatsu Pink parfém s feromony
HOT Shiatsu Pink parfém s feromony
Druh vůněorientální, květinová, dřevitá

Afrodiziakální vůně s feromony, která vám dodá neodolatelné charisma

Objevte tajemství nekonečného sex-appealu a sebevědomí. Parfémovaná voda s feromony HOT Shiatsu Pink vás přemění v objekt mužské touhy. S touto vůní máte v ruce klíč k získání vašeho vysněného partnera a spousty obdivných komplimentů. 

  • orientální vonná kompozice pro ženy
  • probouzí fyzickou přitažlivost u opačného pohlaví 
  • s výraznými tóny květin a dřevin

Složení vůně:
Jako první vás na cestě k dosažení vašeho cíle přivítá dotek bílé pivoňky, který se snoubí s exotickým koriandrem a osvěžujícím bergamotem. Jako neodolatelné pokušení se dále rozvoní jemná růže a opulentní jasmín, zatímco semínka ambrette přidají vonné kompozici hloubku a intenzitu. Základ této vysoce atraktivní vůně spočívá v tajemných dřevitých tónech, zemité pačuli a kadidlu, které dodává vůni nádech tajemna. 

Příběh vůně:
Každý člověk má svou specifickou vůni, kterou vylučuje společně s potem. Ta působí na náš protějšek, ve kterém vzbuzuje sexuální přitažlivost. Někdy je tomu ale třeba pomoct – feromony působí jako neviditelné lákadlo, které napomáhá probudit v našem cíli zájem a  erotickou touhu. Tak na co ještě čekáte? Vydejte se na lov posílené touto tajnou zbraní, které se neubrání žádný muž. 

HOTShiatsu Pink parfém s feromony

pro ženy 50 ml
1 439

2 ks skladem | 2 878,00 / 100 ml, vč. DPH | Kód: HOO13534
1
Expresní doručení po Brně
Již dnes 16:30 - 20:30
Osobní odběr
Již zítra úterý 23. 7. 2024