Přejít na hlavní obsah
Hollister Wave toaletní voda pro muže
Hollister Wave toaletní voda pro muže
Hollister Wave toaletní voda pro muže
Hlava
yuzu, list bambusovníku
Srdce
cypřiš, neroli
Základ
pižmo, sůl, tonka fazole, naplavené dřevo
Druh vůněaromatická, dřevitá

Nespoutaná pánská vůně Hollister Wave je inspirovaná kalifornským létem. Tato nebývale osvěžující kompozice perfektně doplní energické mladé muže, kteří jsou odhodlaní, optimističtí a mají svůj vlastní osobitý styl.

Přitažlivé aroma pánské vůně Hollister Wave v sobě mísí energické, ovocné a dřevité tóny. Počátek vůně je tvořený osvěžujícím grapefruitem a jiskřivými akordy yuzu. Vše je doplněno podmanivými bambusovými listy. Následně pocítíte aroma pronikavé levandule, která dodává vůni nebývalou svěžest. Cypřiš společně s neroli umocní váš styl. Naplavené dříví v základu vůně je doplněno divokými tonka fazolemi, solí a smyslným pižmem. Vůně Hollister Wave byla uvedena na trh v roce 2016.

Objevte nekonečně pohodovou atmosféru Jižní Kalifornie a užívejte si okamžiky léta se svými přáteli opravdu naplno! Prohřátý písek, modrá obloha a nespoutané moře vyzývá k nezapomenutelným dobrodružným zážitkům. Každá nová vlna přináší nové možnosti s jedinečnou pánskou vůní Hollister Wave!

HollisterWave toaletní voda pro muže

6×
Doprava zdarma
1 303
Výhodněji o 43%
100 ml
730

Objevte dárkové sady s tímto produktem. (1)
Skladem | 730,00 / 100 ml, vč. DPH | Kód: HOL0068
1
Nechte si na produkt laserem vyrýt vlastní text a vytvořte tak dárek od srdce. Dali jsme pro vás dohromady tipy na ta nejhezčí věnování.
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes