Hermès Twilly d'Hermès

tělové mléko pro ženy 200 ml

Hermès Twilly d'Hermès tělové mléko pro ženy 200 ml
Hermès Twilly d'Hermès tělové mléko pro ženy 200 ml
Hermès Twilly d'Hermès tělové mléko pro ženy 200 ml
200 ml
1 003

Kód: HER01769 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Hermès Twilly d'Hermès
200 ml | 1 003

Popis parfému Hermès Twilly d'Hermès

Tělové mléko Hermes Twilly d'Hermes dokonale doplní vůni ze stejnojmenné řady. Mléko účinně vyživí vaši pokožku a dodá jí tolik potřebnou hydrataci. Při pravidelném používání bude vaše kůže sametově hebká a neodolatelně jemná.

O značce Hermès

Francouzská značka Hermès, založená ve třicátých letech 19. století Thierrym Hermèsem, původně vyráběla koňská sedla, postroje a další jezdecké potřeby. Později však začala nabízet i jiné kožené produkty (kabelky, pásky aj.), střechy pro kabriolety, hodinky, hedvábné šátky a nakonec také luxusní pánskou a dámskou kosmetiku.

Nikoho asi nepřekvapí, že mnohé parfémy Hermès byly inspirované aromatem kůže. Jsou svěží, smyslné, smělé, rafinované a každý z nich je skutečným uměleckým dílem, které vzniklo jen proto, aby potěšilo vaše smysly. Originalita, harmonie, genialita - to je Hermès!

Kromě parfémů Hermès dodává na trh i exkluzivní kosmetické sady obsahující pěny na holení, sprchové gely, tělová mléka a další přípravky špičkové kvality. Pokud tedy chcete někoho ze svých blízkých potěšit opravdu mimořádným dárkem, neváhejte. Značka Hermès je pro všechny, kteří milují vůni kůže, jsou nároční, nespokojí se s málem a nemají problém připlatit si za luxus.