Helena RubinsteinLiquid Light tekutý rozjasňovač pod make-up

1×
Helena Rubinstein Liquid Light tekutý rozjasňovač pod make-up
Helena Rubinstein Liquid Light tekutý rozjasňovač pod make-up
+ s houbičkou na aplikaci 30 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: HRU1115

V průběhu let ztrácí pleť svůj jas, její tón je mdlejší a rysy tváře ztrácí pevnost. S tím si však hravě poradí tekutý rozjasňovač pod make-up Helena Rubinstein Liquid Light. Sjednocuje pleť, zvýrazňuje kontury tváře a přirozeně ji rozjasňuje.

Rozjasňovač Helena Rubinstein se nejmenuje „tekuté světlo“ pro nic za nic – pleť po použití doslova září.

Vlastnosti:

  • rozjasňuje pleť a sjednocuje její tón
  • odráží světlo, čímž maskuje nedokonalosti pleti
  • opticky kryje známky stárnutí pleti
  • lehká textura je na tváři příjemná
  • součástí balení je houbička na aplikaci
  • dodává tváři mladistvý vzhled

Složení:

  • 2 typy perleti – odráží světlo a rozjasňují pleť

Jak aplikovat:
Pomocí ploché části přiložené houbičky naneste rozjasňovač Helena Rubinstein pod obočí, do vnitřních koutků oka, na lícní kosti, na hranu nosu a na bradu.

Notino tip:
Pro rozjasňený vzhled smíchejte kapku rozjasňovače s make-upem Color Clone, Powercell či Spectacular od stejné značky.

Vlastnosti

Konzistence
fluid
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Efekt
rozjasňující

Helena Rubinstein je zavedenou tradiční značkou i avantgardním průkopníkem ve světě luxusní kosmetiky. Ambicí značky je vytvářet kosmetickou péči budoucnosti, zakládá si na inovaci a spolupráci se špičkovými vědci, ale nezapomíná ani na svou bohatou historii.

Značka Helena Rubinstein nese jméno své zakladatelky, která roku 1902 otevřela svůj první salón krásy, na vývoji produktů spolupracovala s nejlepšími vědci a neustále hledala inovativní vědecko-výzkumná řešení, v čemž značka pokračuje dodnes. Jméno Helena Rubinstein je tak už více než 100 let synonymem pro ikonické produkty, vědeckou legitimitu a výjimečné formule.

Kosmetika Helena Rubinstein vyniká svými hi-tech formulemi, každá kapka je vrcholem luxusu a u jejích formulí s rostlinnými kmenovými buňkami bylo klinicky prokázáno, že posilují buněčnou aktivitu kůže, omlazují pleť a mají anti-agingové účinky. Kromě prémiové péče o pleť nabízí Helena Rubinstein i vše potřebné pro perfektní líčení – Helena Rubinstein make-up dokonale sjednotí vaši pleť a Helena Rubinstein řasenka dokonale zvýrazní řasy a dodá jim maximální objem i délku.