G.U.M Original White dentální nit

   10× Značka: G.U.M

   Varianty G.U.M Original White

   • G.U.M Original White dentální nit (Dental Floss) 30 mdentální nit 

    Toto zboží není momentálně k dispozici.

    (Dental Floss) 30 m
    Kód: GUM0150

    76 Kč

    Hlídat dostupnost

   Nahoru

   Popis kosmetiky G.U.M Original White

   Hodnocení

   Jednoduchost aplikace

   Kosmetická kvalita

   Spokojenost s výsledkem

   Popis:

   Mezizubní plak může být příčinou kazivosti zubů a vzniku zánětu dásní. Dentální bělicí niť G.U.M Original White je potažená jemnou vrstvou obsahující mikronizované silikáty s vysokým obsahem fluoridů, která precizně vyčistí i špatně dostupné prostory mezi zuby. Bělící složky zubní nitě G.U.M Original White precizně vyčistí mezizubní prostory a zároveň je vybělí. Používání zubní nitě snižuje riziko krvácení dásní a jejich následného zánětu. Mentolová příchuť příjemně osvěží váš dech.

   Účinky:

   • odstraní zubní plak a zbytky jídla z mezizubních prostor
   • pravidelné užívání snižuje riziko vzniku onemocnění dásní

   Jak aplikovat:

   Ze zásobníku vytáhněte 15 - 20 cm zubní nitě a omotejte ji kolem prostředníčků obou rukou. Pomocí palce a ukazováčku každé ruky uchopte část nitě o délce 2,5 - 5 cm  a napněte ji. Část nitě vložte pomocí palce mezi horní zuby a postupně vyčistěte všechny horní prostory. Uchopte novou část nitě a pomocí ukazováčků ji zasuňte mezi dolní mezizubní prostory. Jemně pohybujte nití mezi zuby "cikcak" a vyhněte se zatlačování zubní nitě do dásní. Veďte nit kolem celého tvaru zubu, pohybem nahoru a dolu ji posouvejte proti povrchu zubu a pod linii dásně.

   Nahoru

   O značce G.U.M

   Značka G.U.M je nejstarší komplexní sestavou produktů péče o ústní dutinu. Vlastní ji SUNSTAR, přední světová společnost v oblasti ústní hygieny, která byla založena již v roce 1932. Společnost Sunstar, která se kromě zubní hygieny zabývá také péčí o tělo, životním prostředím a špičkovými technologiemi, si klade za cíl pomáhat lidem získat a udržet si zdraví a zlepšovat kvalitu života. Zkoumá proto možné vazby mezi onemocněním dásní a jinými vážnými onemocněními, jako jsou například kardiovaskulární choroby či diabetes, a vyvíjí špičkové klinicky prověřené produkty pro celkovou hygienu ústní dutiny. Vždy samozřejmě ve spolupráci se zubními odborníky a na základě znalostí nejmodernějších výzkumů z celého světa. Všechny produkty značky G.U.M vám nejen pomohou zajistit zdravou ústní dutinu a čisté, krásné zuby a svěží dech, ale prostřednictvím cílené péče proti ústním bakteriím brání jejich šíření do celého těla krevním řečištěm, a tak vás chrání před riziky vážných zdravotních problémů. Motto značky G.U.M zní: „Pečujte o svá ústa a budete se starat o své celkové zdraví.“

   Nahoru

   Hodnocení G.U.M Original White

   • 20. května 2016
    Anna

    Výborná

   • 11. ledna 2016
    Jana Vesela

    perfektní

   • 11. ledna 2016
    Jana Vesela

    perfektní

   • 11. ledna 2016
    Jana Vesela

    perfektní

   • 11. ledna 2016
    Jana Vesela

    perfektní

   Zobrazit všech 10 recenzí

   Co si o G.U.M Original White myslíte vy?

   Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


   Hodnocení *

   1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

   1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

   1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší   parfums.cz mění jméno na notinoNew me