G.U.M Easy Floss dentální nit

G.U.M Easy Floss dentální nit
G.U.M Easy Floss dentální nit
30 m
116

Kód: GUM0191 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu G.U.M Easy Floss

Popis:
Úzké mezizubní prostory kvalitně vyčistíte pouze nití. Zubní niť G.U.M Easy Floss má velmi klouzavé vlákno, které se snadno dostane pod linii dásně a mezi úzké mezizubní prostory, a tak účinně odstraní zubní plak. Mono-filamentní provedení nitě G.U.M Easy Floss zaručuje výjimečnou pevnost a odolnost proti přetrhnutí, zatímco saténová úprava povrchu vlákna je dokonale hladká a jemná k dásním. Vylepšený design obalu usnadňuje manipulaci.

Účinky:

  • vlákno ze speciálního materiálu PTFE snadno klouže mezi zuby a pod linií dásní
  • jednovláknové provedení je výjimečně silné a odolné proti přetrhnutí
  • saténová úprava je jemná a šetrná k dásním

O značce G.U.M

G.U.M je nejstarší značka, která na trh uvedla kompletní sestavu produktů péče o ústní dutinu. Vlastní ji americká společnost Sunstar, přední světová firma v oblasti ústní hygieny, která byla založena již v roce 1932. Ta se kromě zubní hygieny zabývá také péčí o tělo a klade si za cíl pomáhat lidem získat a udržet si zdraví a zlepšovat kvalitu jejich života.

Sunstar proto zkoumá možné vazby mezi onemocněním dásní a jinými vážnými onemocněními, jako jsou například kardiovaskulární choroby či diabetes, a vyvíjí špičkové klinicky prověřené produkty pro celkovou hygienu ústní dutiny.

Všechny produkty značky G.U.M vám nejen pomohou zajistit zdravou ústní dutinu a čisté, krásné zuby a svěží dech, ale prostřednictvím cílené péče proti ústním bakteriím brání jejich šíření do celého těla krevním řečištěm. Tím vás chrání před riziky vážných zdravotních problémů. Motto značky G.U.M zní: „Pečujte o svá ústa a budete se starat o své celkové zdraví.“  

Recenze G.U.M Easy Floss