GUERLAIN Super Aqua Serum Light lehké sérum pro intenzivní hydrataci pleti

GUERLAIN Super Aqua Serum Light lehké sérum pro intenzivní hydrataci pleti
GUERLAIN Super Aqua Serum Light lehké sérum pro intenzivní hydrataci pleti
50 ml

Kód: GUR0813 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis GUERLAIN Super Aqua Serum Light
Vlastnosti

Vodě, jež je pro náš život nezbytná, se právem přezdívá „modré zlato“. Pokud však dojde k jejímu znečištění, stává se doslova toxickou nejen pro nás, ale i pro naši pleť. A to i v případě buněčné vody, která proudí uvnitř pokožky a má tendence se přirozeně zněčišťovat a způsobovat tak dehydrataci pleti a vznik vrásek.

Proto značka Guerlain vyvinula lehké sérum pro intenzivní hydrataci pleti Guerlain Super Aqua-Serum Light, obsahující jedinečný Aquacomplex, jež čistí buněčnou vodu a obnovuje tak mladistvost pokožky.

Vlastnosti:

  • zajišťuje 30hodinovou hydrataci pleti
  • chrání pleť před vznikem vrásek
  • zlepšuje vzhled pleti, rozjasňuje ji
  • dodává pleti svěží vzhled
  • zanechává pleť jemnou

Výsledky testování:
V rámci testu spokojenosti sérum testovalo 30 žen po dobu 1 měsíce. 97 % žen zaznamenalo krásnější, svěží a rozjasněnou pleť.

Složení:

  • Aquacomplex – čistí buněčnou vodu uvnitř pleti a obnovuje její proudění, čímž navrací pleti mladistvost

Jak aplikovat:
Na čelisti: sérum aplikujte od brady směrem k ušním lalůčkům.
Na tváře: rozetřete sérum od nosu směrem ke spánkům.
Na čelo: jemně vmasírujte sérum od středu čela směrem ven.
Na závěr: kruhovými pohyby jemně masírujte pleť od obočí k nosu, vyhněte se oblasti očí

Vlastnosti

Typ pleti
mastná, normální, smíšená
Účinek
hydratace, anti-age, regenerace, výživa, obnova hutnosti
Kdy používat
na den, na den i noc

O značce GUERLAIN

Nadčasové know-how, neustálý výzkum, inovace a zdokonalování, odvážní tvůrci, legendární výtvory a kultura krásy jako symbol značky. To vše představuje luxusní parfémový dům Guerlain, jehož historie sahá až do roku 1828.

Již od počátku vyrábí Guerlain parfémy i kosmetiku ve Francii. Ve výrobě kombinuje řemeslné umění, špičkové technologie a environmentální i sociální odpovědnost. Den po dni pracují týmy Guerlain na vývoji luxusní a zároveň udržitelné kosmetiky – ve jménu krásy zákazníků, přírody i naší planety. Díky svému cennému know-how získal Guerlain ocenění „Living Heritage Company“, udělené francouzským ministerstvem hospodářství a průmyslu.

Za 190 let má Guerlain na kontě 1100 vůní. Pátou generaci Guerlain parfémářů představuje Thierry Wasser, jenž při svých cestách po celém světě hledá ty nejvzácnější přírodní suroviny pro výrobu luxusních vůní – vždy s respektem k místním obyvatelům i k přírodě.

Prozkoumejte širokou nabídku Guerlain produktů – od vůní Mon Guerlain, L’Homme Idéal, a Aqua Allegoria přes make-up L’Essentiel Foundation, bronzující pudr Terracotta nebo ikonické pudrové perly Météorites.

Recenze GUERLAIN Super Aqua Serum Light