Guerlain Abeille Royale

sérum na oční okolí

Guerlain Abeille Royale sérum na oční okolí
Guerlain Abeille Royale sérum na oční okolí
Guerlain Abeille Royale sérum na oční okolí
2 800
Sleva 31%
15 ml
1 921

Kód: GUR1559 | Více než 20 ks skladem
ks
Zásilkovna
úterý 23. 4. 2019
Osobní odběr
Již zítra neděle 21. 4. 2019
Guerlain Abeille Royale
15 ml | 1 921

Popis kosmetiky Guerlain Abeille Royale

Popis:
Objevte exkluzivní péči skloubenou s mimořádnou sílou přírody. Pociťte na vlastní kůži úžasné výsledky, které vám přinese sérum na oční okolí Guerlain Abeille Royale využívající blahodárné účinky včelích produktů. Unikátní péče v kombinaci s revoluční technologii masážního aplikátoru přinese vašemu pohledu viditelné omlazení. Sérum na oční okolí Guerlain Abeille Royale dodává očním konturám jemnější a hladší rysy. Tmavé kruhy a otoky se zdají méně viditelné. Víčka jsou nadzvednutá a váš pohled je otevřený a zářivý. Guerlain využívá úly výhradně určené pro výrobu řady Abeille Royale.

Účinky:

  • rozjasňuje pohled
  • redukuje tmavé kruhy
  • odstraňuje otoky
  • minimalizuje vrásky
  • dodává očním konturám jemnější a hladší rysy
  • celkově omlazuje oční okolí

Typ pleti:
Pro všechny typy pleti.

Jak aplikovat:
Aplikujte každé ráno a/nebo večer před nanesením vašeho očního krému.

Vlastnosti

Podle problému pleti
otoky a tmavé kruhy, vrásky a linky
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Účinek
anti-age, proti tmavým kruhům
Věk
vrásky

O značce Guerlain

Francouzský parfémový dům Guerlain žije krásou a kreativitou už téměř dvě století a patří tak mezi nejstarší a také nejproslulejší na světě. Od samého počátku v roce 1828 značka hrdě vyrábí všechny své produkty výhradně ve Francii a svázána je zejména se dvěma místy. V historickém městě Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kosmetika a v obci Orphin se rodí dokonalé Guerlain vůně. Obě lokality spojuje nejen tradice, ale i umělecké know-how a propracované technologie.

Vše začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, který značce vdechl život a vložil do ní celý svůj talent. Brzy získal přízeň pařížské vysoké šlechty a v polovině 19. století jeho jméno znělo ve všech módních kruzích. Parfém Guerlain se stal pojmem a ikonou a dnes září ve světě vůní bezmála 200 let. Guerlain kosmetika ukrývá také mnoho skvostů, z nichž tónovací perly Guerlain Météorites budou skutečným klenotem vaší kosmetické výbavy.