Guerlain Écrin 5 Couleurs

paleta očních stínů 5 barev

Guerlain Écrin 5 Couleurs paleta očních stínů 5 barev
Guerlain Écrin 5 Couleurs paleta očních stínů 5 barev
Guerlain Écrin 5 Couleurs paleta očních stínů 5 barev
1 640
Sleva 27%
02 Tonka Impériale 6 g
1 191

Kód: GUR2339 | Více než 5 ks skladem
ks
Zásilkovna
Již zítra pátek 22. 3. 2019
Osobní odběr
Již zítra pátek 22. 3. 2019
Guerlain Écrin 5 Couleurs
02 Tonka Impériale 6 g | 1 191

Popis kosmetiky Guerlain Écrin 5 Couleurs

Popis:
Paleta očních stínů v 5 barvách Palette 5 Couleurs z portfolia legendární francouzské značky Guerlain úchvatně pozvedne krásu očí.

Oční stíny Guerlain Palette 5 Couleurs nabízí harmonii pěti odstínů, se kterými si můžete vytvořit dokonalé líčení v přirozeném nebo sofistikovaném stylu. Základový odstín vyhlazuje a projasňuje a výběr ze dvou lehkých a dvou výrazných barev umožňuje použití samostatně nebo vrstvením. Stíny jsou obohaceny speciálními pigmenty, které odráží světlo, a opticky tak otevírají a projasňují oči.

Účinky:

  • podtrhuje půvab očí
  • vydrží bez vady po celý den
  • umožňuje mnoho variant nalíčení
  • odráží světlo pro efekt projasnění

Jak aplikovat:
Naneste na oční víčka pomocí přiložených aplikátorů. Pěnový aplikátor použijte pro intenzivní líčení, štěteček pro lehké a zkosený kartáček k nanesení precizních linií.

O značce Guerlain

Francouzský parfémový dům Guerlain žije krásou a kreativitou už téměř dvě století a patří tak mezi nejstarší a také nejproslulejší na světě. Od samého počátku v roce 1828 značka hrdě vyrábí všechny své produkty výhradně ve Francii a svázána je zejména se dvěma místy. V historickém městě Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kosmetika a v obci Orphin se rodí dokonalé Guerlain vůně. Obě lokality spojuje nejen tradice, ale i umělecké know-how a propracované technologie.

Vše začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, který značce vdechl život a vložil do ní celý svůj talent. Brzy získal přízeň pařížské vysoké šlechty a v polovině 19. století jeho jméno znělo ve všech módních kruzích. Parfém Guerlain se stal pojmem a ikonou a dnes září ve světě vůní bezmála 200 let. Guerlain kosmetika ukrývá také mnoho skvostů, z nichž tónovací perly Guerlain Météorites budou skutečným klenotem vaší kosmetické výbavy.