Guerlain My Beauty Essentials

kosmetická sada I.

Guerlain My Beauty Essentials kosmetická sada I.
Guerlain My Beauty Essentials kosmetická sada I.
Guerlain My Beauty Essentials kosmetická sada I.
kosmetická sada I.
879

Kód: GUR3048 | Více než 5 ks skladem

Sada obsahuje: Maxi Lash řasenka pro objem 01 Noir 8,5 ml + Météorites podkladová báze pod make-up pro dokonalou pleť 5 ml

ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Guerlain My Beauty Essentials
kosmetická sada I. | 879

Popis kosmetiky Guerlain My Beauty Essentials

Kosmetická sada I. Guerlain My Beauty Essentials obsahuje objemovou řasenku Maxi Lash Noir a podkladovou bázi pod make-up Météorites pro dokonale hladkou a rozjasněnou pleť. Sada je ideální na cesty či jako dárek díky elegantnímu balení.

Vlastnosti:

  • podkladová báze pod make-up tvář sjednotí a vyhladí
  • řasenka dodá maximální objem a výraznou délku
  • mini balení je praktické na cesty
  • sada je balená v elegantní krabičce

Jak aplikovat:
Kartáčkem řasenky naneste produkt po celé délce řas od kořínků ke konečkům a pročešte. Podkladovou bázi rovnoměrně naneste na čistou pleť a nechte vstřebat. Poté aplikujte make-up jako obvykle.

Vyhněte se přímému kontaktu s očima.

O značce Guerlain

Francouzský parfémový dům Guerlain žije krásou a kreativitou už téměř dvě století a patří tak mezi nejstarší a také nejproslulejší na světě. Od samého počátku v roce 1828 značka hrdě vyrábí všechny své produkty výhradně ve Francii a svázána je zejména se dvěma místy. V historickém městě Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kosmetika a v obci Orphin se rodí dokonalé Guerlain vůně. Obě lokality spojuje nejen tradice, ale i umělecké know-how a propracované technologie.

Vše začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, který značce vdechl život a vložil do ní celý svůj talent. Brzy získal přízeň pařížské vysoké šlechty a v polovině 19. století jeho jméno znělo ve všech módních kruzích. Parfém Guerlain se stal pojmem a ikonou a dnes září ve světě vůní bezmála 200 let. Guerlain kosmetika ukrývá také mnoho skvostů, z nichž tónovací perly Guerlain Météorites budou skutečným klenotem vaší kosmetické výbavy.