Guerlain Cils d’Enfer Maxi Lash

řasenka pro objem

9×
Guerlain Cils d’Enfer Maxi Lash řasenka pro objem
Guerlain Cils d’Enfer Maxi Lash řasenka pro objem
925

Ušetříte 23%
odstín 04 Marine 8,5 ml
713

Kód: GUR1326 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra pondělí 27. 5. 2019
Osobní odběr
Již dnes
Guerlain Cils d’Enfer Maxi Lash
odstín 04 Marine 8,5 ml | 713

Popis kosmetiky Guerlain Cils d’Enfer Maxi Lash

Popis:
Guerlain Maxi Lash řasenka pro objem vám vytvoří ohromující objem a ohromující křivky. Díky unikátnímu působení speciálních polymerů můžete mít řasy jako mrkací panenka nebo glamour diva.
Magické trio extrémně přilnavých olejů nejdříve zahustí vaše řasy. Druhým krokem je včelí vosk, který působí jako kondicionér. Nežmolkuje a snadno klouže komplexně po celých brvách. Umožňuje změkčení řas, takže si můžete vytvarovat křivky podle vašeho přání a stylu. Poslední prvek se chová jako dokončovací lak na vlasy. Nastavte si tak řasy do výšin a úžasné délky.
Jakmile se podíváte do zrcadla už se nemusíte ptát, kdo je nejkrásnější. Intenzivní provokativní a hypnotický pohled máte zajištěn.

Účinky:

  • zahušťuje řasy
  • velmi usnadňuje vytvárování křivek
  • nekonečně prodloužuje řasy

Složení:

  • včelí vosk - bohatý na vitamin A
  • karnaubský vosk – dodává lesk a zabraňuje žmolkování
  • tokoferol -  vitamin E, chrání pleť před mnoha škodlivými vlivy, zabraňuje vzniku volných kyslíkových a toxických radikálů

Vlastnosti

Barva
černá
Typ řasenky
pro objem
Voděodolné
ne

O značce Guerlain

Francouzský parfémový dům Guerlain žije krásou a kreativitou už téměř dvě století a patří tak mezi nejstarší a také nejproslulejší na světě. Od samého počátku v roce 1828 značka hrdě vyrábí všechny své produkty výhradně ve Francii a svázána je zejména se dvěma místy. V historickém městě Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kosmetika a v obci Orphin se rodí dokonalé Guerlain vůně. Obě lokality spojuje nejen tradice, ale i umělecké know-how a propracované technologie.

Vše začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, který značce vdechl život a vložil do ní celý svůj talent. Brzy získal přízeň pařížské vysoké šlechty a v polovině 19. století jeho jméno znělo ve všech módních kruzích. Parfém Guerlain se stal pojmem a ikonou a dnes září ve světě vůní bezmála 200 let. Guerlain kosmetika ukrývá také mnoho skvostů, z nichž tónovací perly Guerlain Météorites budou skutečným klenotem vaší kosmetické výbavy.