GUERLAIN Insolence parfémovaná voda pro ženy

9×
GUERLAIN Insolence parfémovaná voda pro ženy
GUERLAIN Insolence parfémovaná voda pro ženy
100 ml

Kód: GUR0055 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému GUERLAIN Insolence
Složení

Nová, ale přesto podivuhodně povědomá. Taková je parfémovaná voda pro ženy Guerlain Insolence, která vyniká nejen svou opojnou vůní, ale také zvláštní historií, jenž ji váže k francouzskému dvoru za časů jeho největšího šarmu a elegance v 19. století. Přičichněte k vůni a nechte se alespoň na okamžik pozvat do doby, kdy se noblesou ve společnosti rozhodně nešetřilo.

  • květinovo-ovocná vůně
  • pro všechny ženy toužící po luxusu
  • vhodná na každodenní i speciální příležitosti

Složení vůně:
Jako první vás překvapí tóny tajemných červených bobulí v kombinaci se zralými malinami a citrusem. Sladkost vzápětí vystřídá aroma čerstvých květů růže a fialky. Něžnou předehru nakonec svou silou skvěle doplní spojení orientálního santalového dřeva s pryskyřicí a zemitým pižmem v základu vůně.

Příběh vůně:
Vůně Guerlain Insolence v sobě nese pořádný kus fascinující francouzské historie. Byla totiž vytvořena už v roce 1853 pro císařovnu Eugenii, manželku Napoleona III. Mistrem parfémářem tehdy nebyl nikdo jiný než samotný Pierre-François-Pascal Guerlain. Vůně je unikátní také svým růžovo-fialovým flakonem se zlatavým uzávěrem, který odkazuje na neméně obdivuhodné francouzské umění.

Složení

Složení
bobule, pomerančový květ, kosatec, fialka
Druh vůně
ovocná, květinová

Napsali jsme o GUERLAIN Insolence
Články

O značce GUERLAIN

Nadčasové know-how, neustálý výzkum, inovace a zdokonalování, odvážní tvůrci, legendární výtvory a kultura krásy jako symbol značky. To vše představuje luxusní parfémový dům Guerlain, jehož historie sahá až do roku 1828.

Již od počátku vyrábí Guerlain parfémy i kosmetiku ve Francii. Ve výrobě kombinuje řemeslné umění, špičkové technologie a environmentální i sociální odpovědnost. Den po dni pracují týmy Guerlain na vývoji luxusní a zároveň udržitelné kosmetiky – ve jménu krásy zákazníků, přírody i naší planety. Díky svému cennému know-how získal Guerlain ocenění „Living Heritage Company“, udělené francouzským ministerstvem hospodářství a průmyslu.

Za 190 let má Guerlain na kontě 1100 vůní. Pátou generaci Guerlain parfémářů představuje Thierry Wasser, jenž při svých cestách po celém světě hledá ty nejvzácnější přírodní suroviny pro výrobu luxusních vůní – vždy s respektem k místním obyvatelům i k přírodě.

Prozkoumejte širokou nabídku Guerlain produktů – od vůní Mon Guerlain, L’Homme Idéal, a Aqua Allegoria přes make-up L’Essentiel Foundation, bronzující pudr Terracotta nebo ikonické pudrové perly Météorites.

Recenze GUERLAIN Insolence9