GUERLAIN Les Colognes Eau de Cologne Impériale kolínská voda unisex

3×
GUERLAIN Les Colognes Eau de Cologne Impériale kolínská voda unisex
GUERLAIN Les Colognes Eau de Cologne Impériale kolínská voda unisex
100 ml
1 302

Kód: GUR3438 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra čtvrtek 22. 4. 2021
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 22. 4. 2021

Popis GUERLAIN Les Colognes Eau de Cologne Impériale
Složení

Doslova císařská vůně. To je unisex kolínská voda Guerlain Les Colognes Eau de Cologne Impériale, vůně plná citrusových tónů, která má skutečně bohatou historii. Tato neobyčejně svěží a rafinovaná kolínská voda původně vznikla pro císařovnu Eugénii, manželku Napoleona III, které pomáhala proti migrénám.

  • svěží citrusová vůně pro ženy i muže
  • vůně vznikla 1853 pro císařovnu Eugénii
  • vytvořil ji Pierre-François-Pascal Guerlain

Složení vůně
Nejprve ucítíte osvěžující citrusové tóny bergamotu a šťavnatý citron. Poté se rozvoní neroli a petitgrain. Výsledkem je dokonalá svěží vůně s kapkou aromatických tónů, které jí dodávají hloubku.

Příběh vůně
Eau de Cologne Impériale je první kolínskou vodou parfémového domu Guerlain. V roce 1853 ji vytvořil Pierre-François-Pascal Guerlain, a to přímo na míru císařovně Eugénii, manželce Napoleona III. Díky tomu získal Pierre-François-Pascal Guerlain titul „Parfémář Jeho Veličenstva“. Nejprve si sama císařovna užívala výhradní právo na používání vůně, než svolila k jejímu prodeji. Na etiketě vůně najdete symboly napoleonské říše – orla, císařskou korunu a žezlo.

Složení

Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
citron, bergamot
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
neroli, petitgrain
Druh vůně
citrusová, květinová

O značce GUERLAIN

Nadčasové know-how, neustálý výzkum, inovace a zdokonalování, odvážní tvůrci, legendární výtvory a kultura krásy jako symbol značky. To vše představuje luxusní parfémový dům Guerlain, jehož historie sahá až do roku 1828.

Již od počátku vyrábí Guerlain parfémy i kosmetiku ve Francii. Ve výrobě kombinuje řemeslné umění, špičkové technologie a environmentální i sociální odpovědnost. Den po dni pracují týmy Guerlain na vývoji luxusní a zároveň udržitelné kosmetiky – ve jménu krásy zákazníků, přírody i naší planety. Díky svému cennému know-how získal Guerlain ocenění „Living Heritage Company“, udělené francouzským ministerstvem hospodářství a průmyslu.

Za 190 let má Guerlain na kontě 1100 vůní. Pátou generaci Guerlain parfémářů představuje Thierry Wasser, jenž při svých cestách po celém světě hledá ty nejvzácnější přírodní suroviny pro výrobu luxusních vůní – vždy s respektem k místním obyvatelům i k přírodě.

Prozkoumejte širokou nabídku Guerlain produktů – od vůní Mon Guerlain, L’Homme Idéal, a Aqua Allegoria přes make-up L’Essentiel Foundation, bronzující pudr Terracotta nebo ikonické pudrové perly Météorites.

Recenze GUERLAIN Les Colognes Eau de Cologne Impériale3