GUERLAIN Idylle parfémovaná voda pro ženy

GUERLAIN Idylle parfémovaná voda pro ženy
GUERLAIN Idylle parfémovaná voda pro ženy
50 ml

Kód: GUR0051 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis GUERLAIN Idylle
Složení

S láskou sesbíraná kytice těch nejkrásnějších květů vyjádří vášnivé city lépe než tisíc slov. Parfémovaná voda pro ženy Guerlain Idylle zachycuje jedinečný okamžik, ve kterém existujete pouze jeden pro druhého. Otevřete srdce a oddejte se svým emocím.

  • nadčasová květinová vůně s prvky chypre
  • obklopí svou nositelku aurou radosti
  • vůně byla představena v roce 2009

Složení vůně
Nejdříve na své kůži ucítíte květy něžné konvalinky, omamné pivoňky a líbezné frézie, které podmanivě doplňuje bílý šeřík. Poté začne dominovat královna květin, rozkvetlá bulharská růže jemně podkreslená záhadnými akordy jasmínu. Intenzita a hloubka vonné kompozice je vystavěna na výjimečném chypre akordu, který je tvořen esencemi exotické pačuli a smyslného bílého pižma.

Příběh vůně
Květinový elixír lásky, který se stane vaší novou závislostí. Dámská vůně Guerlain Idylle je spojením nejvybranějších okvětních lístků, které spolu v unikátní harmonii působí až návykově. Vyniká zde především nádherná bulharská růže, kterou parfémář Thierry Wasser vybral pro její jedinečnou ovocnou vůni s níž perfektně ladí tóny malin a liči.

Původní podoba ikonického flakonu Bee Bottle vznikla již v roce 1853 v rukou samotného Pierre-François-Pascal Guerlaina. Nechybí na něm symbol značky – pilná a pečlivá včelka.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
konvalinka, pivoňka, frézie, bílý šeřík
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
jasmín, bulharská růže
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
bílé pižmo, pačuli
Druh vůně
květinová, chypre

O značce GUERLAIN

Nadčasové know-how, neustálý výzkum, inovace a zdokonalování, odvážní tvůrci, legendární výtvory a kultura krásy jako symbol značky. To vše představuje luxusní parfémový dům Guerlain, jehož historie sahá až do roku 1828.

Již od počátku vyrábí Guerlain parfémy i kosmetiku ve Francii. Ve výrobě kombinuje řemeslné umění, špičkové technologie a environmentální i sociální odpovědnost. Den po dni pracují týmy Guerlain na vývoji luxusní a zároveň udržitelné kosmetiky – ve jménu krásy zákazníků, přírody i naší planety. Díky svému cennému know-how získal Guerlain ocenění „Living Heritage Company“, udělené francouzským ministerstvem hospodářství a průmyslu.

Za 190 let má Guerlain na kontě 1100 vůní. Pátou generaci Guerlain parfémářů představuje Thierry Wasser, jenž při svých cestách po celém světě hledá ty nejvzácnější přírodní suroviny pro výrobu luxusních vůní – vždy s respektem k místním obyvatelům i k přírodě.

Prozkoumejte širokou nabídku Guerlain produktů – od vůní Mon Guerlain, L’Homme Idéal, a Aqua Allegoria přes make-up L’Essentiel Foundation, bronzující pudr Terracotta nebo ikonické pudrové perly Météorites.

Recenze GUERLAIN Idylle