GUERLAIN Champs-Élysées toaletní voda pro ženy

GUERLAIN Champs-Élysées toaletní voda pro ženy
GUERLAIN Champs-Élysées toaletní voda pro ženy
100 ml

Kód: GUR0046 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis GUERLAIN Champs-Élysées
Složení

Vydejte se na romantickou procházku provoněnou kvetoucím jarním kvítím. Toaletní voda pro ženy Guerlain Champs-Elysées vás přenese na nejznámější pařížský bulvár lemovaný rozkvetlou alejí. Tato zářivá vůně vás zahalí do květinové aury, která dokonale podtrhne vaši ženskou krásu.

  • jiskřivá ovocno-květinová vůně s orientálními prvky
  • podtrhne vaši romantickou a odvážnou stránku osobnosti
  • okouzluje ženy již od roku 1996

Složení vůně
Nejdříve vás zaujme nečekaně harmonické spojení černého rybízu s jemnými mandlovými květy a něžnou růží. Poté se naplno projeví hlavní složka vonné kompozice – omamně nasládlá mimóza, která navozuje tolik příjemnou harmonii. Smyslnost vonné kompozice spočívá na líbezném prolnutí svůdného ibišku s hlubokými dřevitými akordy mandlovníku.

Příběh vůně
Delikátní nasládlá vůně mimózy vás i vaše okolí zalije radostí a optimismem. Právě tato květina je hlavní ingrediencí dámské vůně Guerlain Champs-Elysées a její přednosti byly právě v této vůni poprvé vyzdviženy. Kdykoliv během roku dodá vašemu dni energii jako jarní sluneční paprsky.

Flakon vychází z tradičního designu Bee Bottle, jehož původní podobu navrhl v roce 1853 sám Pierre-François-Pascal Guerlain. Vyobrazená včera je znakem celého módního domu jakožto symbol tradice a tvrdé práce. Na tomto flakonku jich najdete přesně 69.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
černý rybíz, květ mandle, růže
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
mimóza
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
semínka ibišku, mandlové dřevo
Druh vůně
ovocná, květinová

O značce GUERLAIN

Nadčasové know-how, neustálý výzkum, inovace a zdokonalování, odvážní tvůrci, legendární výtvory a kultura krásy jako symbol značky. To vše představuje luxusní parfémový dům Guerlain, jehož historie sahá až do roku 1828.

Již od počátku vyrábí Guerlain parfémy i kosmetiku ve Francii. Ve výrobě kombinuje řemeslné umění, špičkové technologie a environmentální i sociální odpovědnost. Den po dni pracují týmy Guerlain na vývoji luxusní a zároveň udržitelné kosmetiky – ve jménu krásy zákazníků, přírody i naší planety. Díky svému cennému know-how získal Guerlain ocenění „Living Heritage Company“, udělené francouzským ministerstvem hospodářství a průmyslu.

Za 190 let má Guerlain na kontě 1100 vůní. Pátou generaci Guerlain parfémářů představuje Thierry Wasser, jenž při svých cestách po celém světě hledá ty nejvzácnější přírodní suroviny pro výrobu luxusních vůní – vždy s respektem k místním obyvatelům i k přírodě.

Prozkoumejte širokou nabídku Guerlain produktů – od vůní Mon Guerlain, L’Homme Idéal, a Aqua Allegoria přes make-up L’Essentiel Foundation, bronzující pudr Terracotta nebo ikonické pudrové perly Météorites.

Recenze GUERLAIN Champs-Élysées