Gucci Guilty Eautoaletní voda pro ženy

1×
Gucci Guilty Eau toaletní voda pro ženy
Gucci Guilty Eau toaletní voda pro ženy
75 ml
1 195

Kód: GUC2059 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra pondělí 1. 6. 2020
Osobní odběr
úterý 2. 6. 2020

Popis parfému Gucci Guilty Eau
Složení

Toaletní voda Guilty Eau od značky Gucci navazuje na svou legendární předchůdkyni Guilty. Vůně je však mnohem jemnější a vzdušnější, ale i přesto nadále působí neuvěřitelně smyslným dojmem.

  • lehká květinově-ovocná vůně
  • pro smyslnou moderní ženu
  • ideální celodenní vůně

Složení vůně:
Tajuplné a zároveň osvěžující aroma si vás získá sladkými akordy exotického liči a osvěžujícími vodními tóny v samotném úvodu. Následně se rozvoní delikátní lesní jahody, jejichž neodolatelná sladkost se dokonale proplétá s rozkvetlými liliemi. Přitažlivost této kompozice umocňuje čisté pižmo, které všechny ingredience propojuje v luxusní celek.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
liči, vodní tóny
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
lesní jahody, lilie
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
pižmo
Druh vůně
ovocná, květinová

O značce Gucci

Progresivní, inovativní a směr udávající – značka Gucci formuje svět módy již téměř sto let. Její moderní a eklektické výrobky představují vrchol italského řemeslného umění a jsou nepřekonatelné svou kvalitou a důrazem na detail.

Na počátku všeho stál v roce 1921 nenápadný muž Guccio Gucci, který si založil dílnu na zpracování kůže. Zřejmě ho tehdy vůbec nenapadlo, že dal právě jméno módní legendě, která jednou dobude svět.

Dnes značka Gucci nezáří pouze na přehlídkových molech, své kolekce rozšířila o další módní doplňky a také kosmetiku a parfémy. Mezi ty nejznámější patří určitě aromatická vůně pro muže Gucci Guilty nebo romantická květinová vůně pro ženy Gucci Bloom.

Podle vize aktuálního tvůrčího ředitele Alessandra Micheleho značka Gucci nově definovala luxus pro 21. století a upevnila svou pozici jednoho z nejžádanějších módních domů na světě.

Recenze Gucci Guilty Eau