Gucci Eye Magnetic Color Shadow Quad paleta očních stínů

Gucci Eye Magnetic Color Shadow Quad paleta očních stínů
Gucci Eye Magnetic Color Shadow Quad paleta očních stínů
odstín 100 Ocean Rhapsody 5 g

Kód: GUC2469 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Gucci Eye Magnetic Color Shadow Quad

Oční stíny Gucci Eye jsou pojistkou zářivých odstínů s bohatou texturou. Každá kombinace stínů je navržena tak, aby zdůraznila váš pohled. Barvy stínů jsou velmi intenzivní. Velmi dobře se nanáší, nerozmazávají se. Díky perfektně vyvážené kombinace barev získáte vždy jiný vzhled a perfektní nalíčení. Ukažte svůj nádherný pohled.

 Vlastnosti:

  • nerozmazávají se
  • velmi dobře se nanáší
  • dermatologicky testováno

Jak aplikovat:
Nanášejte na oční víčka buď bříškem prstů, nebo speciálním pěnovým aplikátorem.

Napsali jsme o Gucci Eye Magnetic Color Shadow Quad
Články

O značce Gucci

Progresivní, inovativní a směr udávající – značka Gucci formuje svět módy již téměř sto let. Její moderní a eklektické výrobky představují vrchol italského řemeslného umění a jsou nepřekonatelné svou kvalitou a důrazem na detail.

Na počátku všeho stál v roce 1921 nenápadný muž Guccio Gucci, který si založil dílnu na zpracování kůže. Zřejmě ho tehdy vůbec nenapadlo, že dal právě jméno módní legendě, která jednou dobude svět.

Dnes značka Gucci nezáří pouze na přehlídkových molech, své kolekce rozšířila o další módní doplňky a také kosmetiku a parfémy. Mezi ty nejznámější patří určitě aromatická vůně pro muže Gucci Guilty nebo romantická květinová vůně pro ženy Gucci Bloom.

Podle vize aktuálního tvůrčího ředitele Alessandra Micheleho značka Gucci nově definovala luxus pro 21. století a upevnila svou pozici jednoho z nejžádanějších módních domů na světě.

Recenze Gucci Eye Magnetic Color Shadow Quad