Přejít na hlavní obsah
Gucci Bloom Intense parfémovaná voda pro ženy
Gucci Bloom Intense parfémovaná voda pro ženy
Gucci Bloom Intense parfémovaná voda pro ženy
Hlava
hruška, zázvor, mandarinka červená
Srdce
jasmín sambac absolut, pomerančový květ
Základ
pačuli, kokos, mech
Druh vůněkvětinová, chypre, gurmánská

Noční procházka rozkvetlou zahradou

Nechte rozkvést své vnitřní světlo. Magii ukrytou ve vašem nitru probudí dámská parfémovaná voda Gucci Bloom Intense, inspirovaná magnetickou silou měsíčního svitu. Tento moderní květinový nektar vás okamžitě okouzlí smyslnými tóny bílých květů s návykovým krémovým nádechem.

  • chypre gurmánská kompozice s květinovými tóny
  • temnější interpretace ikonické EDP Gucci Bloom
  • autorem vůně je proslulý parfémář Alberto Morillas

Složení vůně
V zahradě snů vás přivítá spojení hruškových a mandarinkových tónů s nádechem zázvoru. Po chvíli si vás získá květinové srdce složené z absolutu arabského jasmínu a pomerančového květu. Noční dáma, která kvete pouze za soumraku, tento opojný puget obohacuje o návykovou vůni s pudrovým a vanilkovým vyzněním. Nakonec se rozezní mechový akord spolu s tóny pačuli a kokosu. Výsledkem je hluboká a šik vůně, se kterou nebudete stíhat přijímat komplimenty.

Příběh vůně
Vůně Bloom Intense byla představena v roce 2023 jako další kapitola v příběhu, který se začal psát v roce 2020. Kolekce Bloom představuje moderní podobu sesterství, v němž mezi ženami nevládne žádná rivalita. Vyzývá všechny ženy, aby rozkvetly do své pravé podoby, vytvořily spojenectví a společně nechaly zazářit sílu své ženskosti.

Poselství a intenzitu vůně podtrhuje výrazný hranatý flakon, jehož černá barva evokuje úplné zatmění měsíce, zatímco logo se zlatým rámečkem a kosmickým motivem symbolizuje oslnivost tvůrčí síly.

Videa:

GucciBloom Intense parfémovaná voda pro ženy

6×
Akce
Doprava zdarma
1 515
Ušetříte 5%
30 ml
1 425

Skladem | 4 750,00 / 100 ml, vč. DPH | Kód: GUC05530
1
Nechte si na produkt laserem vyrýt vlastní text a vytvořte tak dárek od srdce. Dali jsme pro vás dohromady tipy na ta nejhezčí věnování.
Expresní doručení po Brně
Již zítra 12:30 - 16:30
Osobní odběr
čtvrtek 30. 5. 2024