Grès Cabochard Chérie parfémovaná voda pro ženy

1×
Grès Cabochard Chérie parfémovaná voda pro ženy
Grès Cabochard Chérie parfémovaná voda pro ženy
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
1 860

Ušetříte 73%
100 ml
489

Kód: GRE01279 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Grès Cabochard Chérie
Složení

Každá odhodlaná žena ví, že drobný kompromis dokáže divy a dámská parfémovaná voda Grès Cabochard Chérie vás v tomto přesvědčení utvrdí. Navíc vám umožní zůstat při dosahování svých cílů stále dokonale okouzlující.

  • ženská květinová chypre vůně
  • pro všechny nezávislé ženy, odhodlané dosáhnout svých cílů
  • vůně byla představena v roce 2019

Složení vůně
Připravte se na zářivý úvod, o který se postará sladce svěží bergamot s bazalkou, to vše podtrženo lahodným akordem hrušky. Krátce na to se naplno projeví květinové srdce, kterému vévodí narcis a doplňují jej hluboký sladký pomerančový květ a jemná frézie. I dlouze po navonění vás ještě budou provázet sladce dřevité tóny pačuli s nádechem pralinek a kůže.

Příběh vůně
Od prvního okamžiku bude vůně Grès Cabochard Chérie promlouvat ke všem ženám, které milují aroma vůně a nejvíce osloví ty, které jsou oddané svým cílům a jdou si za nimi. Svým vonným vyjádřením ztělesňuje ženy, které dělají jen to, co sami skutečně chtějí. Při každém přivonění jako by se i vás ptala, zda jste jednou z nich.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
hruška, bazalka, bergamot
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
narcis, frézie, pomerančový květ
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
pralinka, kůže, pačuli
Druh vůně
květinová, chypre

O značce Grès

Značka Grès je ztělesněním elegance, ženskosti a nadčasovosti. Její proslulé módní kousky se staly synonymem pro haute couture a oblékaly je hvězdy jako Marlene Dietrich, Greta Garbo nebo Jacqueline Kennedy.

Za vznikem značky stojí módní návrhářka Germaine Émilie Krebs, známá jako Madame Grès, která se módě věnovala již ve 30. letech. Roku 1942 Madame otevřela módní dům Grès, jehož název byl anagramem křestního jména jejího manžela, ruského malíře jménem Serge Czerefkov.

První vůně Grès spatřila světlo světa roku 1958. Byla jí kožená Grès Cabochard, inspirovaná cestou do Indie, ze které se Madame Grès právě vrátila. Tato ikonická vůně je na trhu dodnes a stále se těší popularitě. Velmi oblíbená je také parfémovaná voda Grès Madame Grès s tóny ananasu, santalového dřeva a pačuli, nebo květinová Grès Cabotine de Grès, jež v sobě skrývá vůni tuberózy, hyacintu a karafiátů.

Recenze Grès Cabochard Chérie1