Goldwell Topchic aktivační emulze

Goldwell Topchic aktivační emulze
Goldwell Topchic aktivační emulze
240
3% 10 Vol. 1000 ml
Kód: GLW1199 | Skladem

Pouze k profesionálnímu použití

1
Zásilkovna
Již zítra úterý 2. 3. 2021
Osobní odběr
Již zítra úterý 2. 3. 2021

Popis produktu Goldwell Topchic
Vlastnosti

Dosáhnout dokonalé barvy vlasů není těžké, když pracujete s těmi správnými přípravky. Aktivační emulze Goldwell Topchic je vyvinutá pro šetrné barvení i odbarvení vlasů. Speciální konzistence emulze zajišťuje její snadné nanášení a dokonalé přilnutí k vlasům.

Vlastnosti:

  • přispívá k šetrnému barvení nebo odbarvení vlasů
  • vytváří intenzivní a zářivé barvy
  • dokonale přilne k vlasovému vláknu
  • účinně posiluje strukturu vlasu

Složení:

  • technologie IntraLipid – dodává vlasům ztracené lipidy
  • obsahuje peroxid vodíku

Jak používat:
Aktivační emulzi používejte při barvení vlasů pomocí Topchic Permanent Hair Color  nebo při odbarvování pomocí přípravku Oxycur Platin. Emulze Topchic 3% je určená pro barvení na tmavší odstín, 6% pro zesvětlení až o 1 odstín a pro krytí šedin, 9-12% pro zesvětlení o 2 až 4 odstíny.

Vlastnosti

Použití
profesionální barvy na vlasy

O značce Goldwell

Profesionální vlasová kosmetika Goldwell proměňuje všechna přání kadeřníků a jejich klientů v realitu. Od roku 1948 nabízí značka Goldwell komplexní vlasovou péči a přípravky pro styling v profesionální kvalitě a známá je také průlomovými inovacemi v kadeřnických salónech.

Široké produktové portfolio, kvalitní školicí programy a odborné znalosti dělají ze značky Goldwell špičku ve svém oboru. Každoročně představuje nové kolekce a udává nejaktuálnější vlasové a módní trendy inspirované světovými stylisty.

Všechny produkty Goldwell nechávají vyniknout práci zručných kadeřníků po celém světě. Pomohou ale i v běžné péči o vlasy v pohodlí domova, takže si pocit krásných vlasů jako ze salonu můžete snadno dopřát každý den. Ať už použijete šampon Goldwell pro zdraví a lesk vlasů, jeden ze stylingových přípravků nebo Goldwell barvu na vlasy, vždy dosáhnete perfektních výsledků.

Recenze Goldwell Topchic