Givenchy Givenchy Pour Homme toaletní voda pro muže

16×
Givenchy Givenchy Pour Homme toaletní voda pro muže
Givenchy Givenchy Pour Homme toaletní voda pro muže
100 ml
2 005

Kód: GIV0075 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis parfému Givenchy Givenchy Pour Homme
Složení

Klasická, ale přesto odvážná vůně pro muže mísící nadčasovou eleganci s troufalou smyslností. Taková je pánská toaletní voda Givenchy Pour Homme, která propojuje tóny aromatické davany se vzácnými dřevy v dokonale propracovaném výsledku, který si ihned oblíbíte. 

  • svěží dřevitá vůně
  • pro všechny muže s odvážným charakterem
  • skvěle doplní svého nositele při každé příležitosti

Složení vůně
Tato nadčasová pánská vůně se otevírá ovocně dřevitými tóny akordy davany, které se mísí s pryskyřicovými nótami olibana a hřejivým nasládlým a sametovým cedrovým dřevem.

Příběh vůně
Vůně Givenchy Pour Homme okouzluje gentlemany celého světa od roku 2002. Dokonale v sobě odráží sofistikovanou svůdnost, kterou v sobě má každý muž se silným a mocným charakterem. O vznik této toaletní vody se zasloužil Alberto Morillas a Ilias Ermenidis.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
davana
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
olibanum
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
cedrové dřevo
Druh vůně
dřevitá

O značce Givenchy

Luxusní módní kousky, kvalitní kosmetika a nádherné vůně. To je francouzská značka Givenchy, která více než 60 let vzdává hold módě a kráse. Vyzývá zákazníky, aby si našli svůj vlastní, nezapomenutelný styl a byli sami sebou.

Příběh značky Givenchy se začal psát v Paříži roku 1952, kdy návrhář Hubert de Givenchy založil módní dům, nesoucí jeho jméno. V roce 1953 se Hubert de Givenchy setkal s Audrey Hepburn a začala jejich úzká spolupráce. Pro úchvatnou Audrey, která byla jeho múzou, navrhl Givenchy filmové kostýmy a oblékal ji na různé události.

V roce 1957 představil Givenchy vůni L’Interdit, jež byla původně navržena právě pro okouzlující herečku. Tak vznikla společnost Parfums Givenchy. Následovaly další nezapomenutelné vůně a v roce 1989 se značka Givenchy rozrostla o kosmetiku.

Kromě legendární Givenchy L’Interdit, která se dočkala i nové, modernější interpretace v podobě úchvatné květinové vůně, se velké oblibě těší také Givenchy Irresistible a Gentleman Givenchy.

Givenchy parfémy jsou nadčasové, nechávají vyniknout osobnost svého nositele a vytvářejí jedinečný čichový podpis, díky kterému si vás zapamatuje každý.

Recenze Givenchy Givenchy Pour Homme16