Givenchy Gentlemen Only Intense

toaletní voda pro muže 50 ml

Givenchy Gentlemen Only Intense toaletní voda pro muže 50 ml
Givenchy Gentlemen Only Intense toaletní voda pro muže 50 ml
50 ml

Kód: GIV0816 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Givenchy Gentlemen Only Intense
50 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis parfému Givenchy Gentlemen Only Intense

Toaletní voda pro muže Givenchy Gentlemen Only Intense má kouřový a noblesní charakter. Vůně s nádechem kůže, která je vyjádřením neutuchající elegance. Jemně kořeněné vonné tajemství, jehož křehkosti nadobro podlehnete. Dopřejte si magickou esenciální sílu, která vás bude doprovázet každý den.

Givenchy Gentlemen Only Intense je toaletní voda pro muže, u které vítězí především svůdnost. Tu vám zajistí třeba cedr, březové listí nebo černý pepř. Prožijte příjemné okamžiky s úsměvem na tváři. Odhalte své přednosti za pomoci aromatického prachového závanu, jemuž podlehne spousta žen.

Toaletní voda pro muže Givenchy Gentlemen Only Intense je uložena v osobitém flakónku, jehož tělo je ověnčeno ztmavující se barvou. Pohledné a elegantní vyjádření, které skrývá svoji síla uvnitř. Užívejte si vonné svobody, k níž se dopracujete za přispění unikátních a vybraných tónů.

Složení

Hlava
černý pepř, list břízy, zelená mandarinka
Srdce
cedr, kůže, pačuli
Základ
ambra, kadidlo, tonka fazole
Druh vůně
dřevitá, orientální

O značce Givenchy

Značka Givenchy vznikla v roce 1952 a nese jméno svého zakladatele Huberta de Givenchy. Tento francouzský aristokrat již od útlého věku snil o tom, že jednou vybuduje světovou módní značku. Jako mladý absolvoval Givenchy cenné stáže a praxe v domě Diora, Pigueta a dalších.

Sen se Givenchymu postupně plnil a mohl se pyšnit tím, že oblékal Audrey Hepburn nebo také známé rodiny Guinessů a Kennedyů. Od té doby patří značka Givenchy k lídrům jak ve světě módy, tak v oblasti parfémů a dalších kosmetických produktů.

Recenze Givenchy Gentlemen Only Intense

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!