Gillette Venus Sensitive jednorázová holítka

1×
Gillette Venus Sensitive jednorázová holítka
Gillette Venus Sensitive jednorázová holítka
3 ks
160

53 / 1 ks, vč. DPH
Kód: GIL02773 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu Gillette Venus Sensitive

Chcete dokonale hladkou pokožku bez obav z podráždění? Dámská jednorázová holítka Gillette Venus Sensitive jsou speciálně navržená pro ženy s citlivou pokožkou. Hlavice holítka má 3 ostré břity a zvlhčující pásek s pečujícími složkami pro bezproblémový skluz strojku.

Díky tomu předejdete nežádoucímu podráždění pokožky. Pružná hlavice s protiskluzovou rukojetí zajišťuje snadné a pohodlné holení.

Vlastnosti:

  • minimalizuje riziko podráždění citlivé pokožky
  • 3 břity pro zajištění rychlého a pohodlného oholení
  • snadno klouže po pokožce díky zvlhčujícímu proužku
  • výkyvná hlavice se přizpůsobí každé křivce těla
  • protiskluzová ergonomická rukojeť se dobře drží v ruce
  • balení obsahuje 3 holítka

Jak používat:
Používejte společně s pěnou či gelem na holení. Pokožku oholte pomocí jemných tahů. 

O značce Gillette

„Pro muže to nejlepší“ říká značka Gillette už více než 100 let. Tím se řídil i sám zakladatel King C. Gillette, když v roce 1900 přišel s revolučním prototypem jednorázových břitů. Od té doby jsou holicí strojky Gillette stále zdokonalovány tak, aby vám přinášeli skutečně to nejlepší.

V roce 1998 byl představen Gillette Mach 3, první strojek s technologií 3 břitů zajišťujících ještě důkladnější oholení. A postupně začala značka nabízet také řadu Gillette Venus, holicí strojky a kosmetiku pro něžné pohlaví. Dámské strojky Gillette zajistí neméně dokonalé oholení pokožky a na výběr je řada různých typů a designů pro maximální spokojenost každé ženy.

Ať už z širokého výběru zvolíte kterýkoliv holicí strojek Gillette, vždy se dokonale přizpůsobí konturám obličeje nebo linii těla. Získejte dokonalé oholení s nejpokročilejšími holicími strojky na světě a mějte svůj styl pod kontrolou.

Recenze Gillette Venus Sensitive1