Gillette Venus ComfortGlide Olay náhradní břity

7×
Gillette Venus ComfortGlide Olay náhradní břity
Gillette Venus ComfortGlide Olay náhradní břity
4 ks

Kód: GIL1921 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

Dárek pro vás
V košíku zadejte kód care15 a na tělovou kosmetiku získáte slevu 15 %. Sleva se nevztahuje na produkty v akci a ve výprodeji.

Popis Gillette Venus ComfortGlide Olay

Holení nikdy nebylo snazší. Náhradní břity Gillette Venus ComfortGlide Olay zajistí komfortní oholení bez nutnosti použít holicí gel. O snadné oholení pokožky se postará 5 ostrých břitů společně s pružnými zvlhčujícími pásky, které po kontaktu s vodou uvolňují pečující tělové máslo pro snadný skluz strojku.

Po holení tak pokožka zůstává dokonale hydratovaná a nádherně hebká na dotek. Usnadněte si holení s náhradními břity Gillette Venus ComfortGlide Olay!

Vlastnosti:

  • 5 ostrých břitů zajišťuje skutečně hladké oholení
  • flexibilní zvlhčující pásky Olay uzamykají v pokožce vlhkost
  • bezproblémový skluz břitů po pokožce bez rizika podráždění
  • nepotřebujete gel na holení
  • snadno vyměnitelné holicí hlavice
  • kompatibilní se všemi rukojeťmi holicího strojku Venus kromě Simply Venus

Jak používat:
Náhradní hlavici vložte do holicího strojku Venus a pevně upevněte. Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se zvlhčující pásky Olay opotřebují nebo se otupí břity. Před použitím holicí hlavici namočte, aby se aktivovaly zvlhčující pásky Olay, které na pokožce vytvoří lehkou pěnu.

O značce Gillette

„Pro muže to nejlepší“ říká značka Gillette už více než 100 let. Tím se řídil i sám zakladatel King C. Gillette, když v roce 1900 přišel s revolučním prototypem jednorázových břitů. Od té doby jsou holicí strojky Gillette stále zdokonalovány tak, aby vám přinášeli skutečně to nejlepší.

V roce 1998 byl představen Gillette Mach 3, první strojek s technologií 3 břitů zajišťujících ještě důkladnější oholení. A postupně začala značka nabízet také řadu Gillette Venus, holicí strojky a kosmetiku pro něžné pohlaví. Dámské strojky Gillette zajistí neméně dokonalé oholení pokožky a na výběr je řada různých typů a designů pro maximální spokojenost každé ženy.

Ať už z širokého výběru zvolíte kterýkoliv holicí strojek Gillette, vždy se dokonale přizpůsobí konturám obličeje nebo linii těla. Získejte dokonalé oholení s nejpokročilejšími holicími strojky na světě a mějte svůj styl pod kontrolou.

Recenze Gillette Venus ComfortGlide Olay7