GilletteVenus Smooth holicí strojek + náhradní břity

20×
Gillette Venus Smooth holicí strojek + náhradní břity
Gillette Venus Smooth holicí strojek + náhradní břity
5 ks

Kód: GIL1924 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Gillette Venus Smooth

Užijte si důkladné oholení nežádoucích chloupků v jednom tahu. Holicí strojek Gillette Venus Smooth s náhradními břity představuje účinný holicí systém pro každodenní použití. Zaoblený břit má tři čepele obklopené ochrannými polštářky, které napínají pokožku během každého tahu a umožňují odstranění chloupků přímo u kořínků.

Zvlhčující proužky po kontaktu s vodou zajistí perfektně hladké oholení. Ergonomická rukojeť s protiskluzovou úpravou dokonale padne do ruky a díky pohyblivé konstrukci se holicí strojek přizpůsobí každé křivce vašeho těla.

Vlastnosti:

  • 3 čepele pro zvláště důkladné oholení
  • lubrikační proužky s výtažkem z aloe pro lepší klouzání břitu po pokožce
  • pohyblivá hlavice oholí i těžko dostupná místa
  • proužkový indikátor upozorňuje na vhodný čas výměny čepele
  • gumová rukojeť s protiskluzovou úpravou pro bezpečné holení i ve sprše
  • náhradní břity se snadno vyměňují

Jak používat:
Navlhčete pokožku vodou a dlouhými, jemnými tahy proti směru růstu chloupků oholte. Po vyblednutí indikátorového proužku už není zajištěn perfektní holicí výsledek a je vhodné břit vyměnit za nový.

O značce Gillette

„Pro muže to nejlepší“ říká značka Gillette už více než 100 let. Tím se řídil i sám zakladatel King C. Gillette, když v roce 1900 přišel s revolučním prototypem jednorázových břitů. Od té doby jsou holicí strojky Gillette stále zdokonalovány tak, aby vám přinášeli skutečně to nejlepší.

V roce 1998 byl představen Gillette Mach 3, první strojek s technologií 3 břitů zajišťujících ještě důkladnější oholení. A postupně začala značka nabízet také řadu Gillette Venus, holicí strojky a kosmetiku pro něžné pohlaví. Dámské strojky Gillette zajistí neméně dokonalé oholení pokožky a na výběr je řada různých typů a designů pro maximální spokojenost každé ženy.

Ať už z širokého výběru zvolíte kterýkoliv holicí strojek Gillette, vždy se dokonale přizpůsobí konturám obličeje nebo linii těla. Získejte dokonalé oholení s nejpokročilejšími holicími strojky na světě a mějte svůj styl pod kontrolou.

Recenze Gillette Venus Smooth20