Gillette Venus Smoothholicí strojek + náhradní břity

17×
Gillette Venus Smooth holicí strojek + náhradní břity
Gillette Venus Smooth holicí strojek + náhradní břity
5 ks
282

Kód: GIL1924 | Skladem
1
Dárek pro vás
K nákupu čehokoliv nad 1 200 Kč získáte luxusní Discovery box plný vzorků zdarma.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu Gillette Venus Smooth

Užijte si důkladné oholení nežádoucích chloupků v jednom tahu. Holicí strojek Gillette Venus Smooth s náhradními břity představuje účinný holicí systém pro každodenní použití. Zaoblený břit má tři čepele obklopené ochrannými polštářky, které napínají pokožku během každého tahu a umožňují odstranění chloupků přímo u kořínků.

Zvlhčující proužky po kontaktu s vodou zajistí perfektně hladké oholení. Ergonomická rukojeť s protiskluzovou úpravou dokonale padne do ruky a díky pohyblivé konstrukci se holicí strojek přizpůsobí každé křivce vašeho těla.

Vlastnosti:

  • 3 čepele pro zvláště důkladné oholení
  • lubrikační proužky s výtažkem z aloe pro lepší klouzání břitu po pokožce
  • pohyblivá hlavice oholí i těžko dostupná místa
  • proužkový indikátor upozorňuje na vhodný čas výměny čepele
  • gumová rukojeť s protiskluzovou úpravou pro bezpečné holení i ve sprše
  • náhradní břity se snadno vyměňují

Jak používat:
Navlhčete pokožku vodou a dlouhými, jemnými tahy proti směru růstu chloupků oholte. Po vyblednutí indikátorového proužku už není zajištěn perfektní holicí výsledek a je vhodné břit vyměnit za nový.

O značce Gillette

„Pro muže to nejlepší“ říká značka Gillette už více než 100 let. Tím se řídil i sám zakladatel King C. Gillette, když v roce 1900 přišel s revolučním prototypem jednorázových břitů. Od té doby jsou holicí strojky Gillette stále zdokonalovány tak, aby vám přinášeli skutečně to nejlepší.

V roce 1998 byl představen Gillette Mach 3, první strojek s technologií 3 břitů zajišťujících ještě důkladnější oholení. A postupně začala značka nabízet také řadu Gillette Venus, holicí strojky a kosmetiku pro něžné pohlaví. Dámské strojky Gillette zajistí neméně dokonalé oholení pokožky a na výběr je řada různých typů a designů pro maximální spokojenost každé ženy.

Ať už z širokého výběru zvolíte kterýkoliv holicí strojek Gillette, vždy se dokonale přizpůsobí konturám obličeje nebo linii těla. Získejte dokonalé oholení s nejpokročilejšími holicími strojky na světě a mějte svůj styl pod kontrolou.

Recenze Gillette Venus Smooth17