Gillette Mach3 Sensitive náhradní břity

Gillette Mach3 Sensitive náhradní břity 8 ks
Gillette Mach3 Sensitive náhradní břity 8 ks
8 ks

Kód: GIL02768 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Gillette Mach3 Sensitive

Když holení, tak dokonalé a pro všechny mužské tváře! Náhradní břity Gillette Mach3 Sensitive jsou speciálně navrženy pro muže s citlivou pletí. Každá hlavice má speciální vroubkovaný povrch SkinGuard, který vaše vousy i pleť nejprve dokonale připraví na holení.

Tři ostré břity snadno odstraní vousy a zvlhčující pásek vaši pleť okamžitě zklidní. Díky tomu je významně minimalizováno riziko podráždění či zarudnutí pleti. Usnadněte si holení citlivé pleti s náhradními břity Gillette Mach3 Sensitive!

Vlastnosti:

  • 3 ostré břity pevnější než ocel pro dokonale hladké oholení
  • extra zvlhčující pásek usnadňuje skluz strojku a předchází podráždění pleti
  • ochranné mikrolamely SkinGuard napínají pleť a připravují vousy na holení
  • 1 náhradní hlavice vydrží až 15 pohodlných oholení
  • kompatibilní se všemi holicími strojky Gillette Mach3

Jak používat:
Vložte náhradní hlavici do holicího strojku Gillette Mach3 a pevně upevněte. Pro optimální výsledky měňte hlavici přibližně každý měsíc. Používejte společně s gelem nebo pěnou na holení.

O značce Gillette

„Pro muže to nejlepší“ říká značka Gillette už více než 100 let. Tím se řídil i sám zakladatel King C. Gillette, když v roce 1900 přišel s revolučním prototypem jednorázových břitů. Od té doby jsou holicí strojky Gillette stále zdokonalovány tak, aby vám přinášeli skutečně to nejlepší.

V roce 1998 byl představen Gillette Mach 3, první strojek s technologií 3 břitů zajišťujících ještě důkladnější oholení. A postupně začala značka nabízet také řadu Gillette Venus, holicí strojky a kosmetiku pro něžné pohlaví. Dámské strojky Gillette zajistí neméně dokonalé oholení pokožky a na výběr je řada různých typů a designů pro maximální spokojenost každé ženy.

Ať už z širokého výběru zvolíte kterýkoliv holicí strojek Gillette, vždy se dokonale přizpůsobí konturám obličeje nebo linii těla. Získejte dokonalé oholení s nejpokročilejšími holicími strojky na světě a mějte svůj styl pod kontrolou.

Recenze Gillette Mach3 Sensitive